14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۲۲:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1861421
سرپرست سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی در همایش ملی بزرگداشت شوراهای آموزش و پرورش:
شوراهای آموزش و پرورش به عنوان قرارگاه اصلی تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است

سرپرست سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی در همایش ملی بزرگداشت شوراهای آموزش و پرورش گفت: شوراهای آموزش و پرورش به عنوان قرارگاه اصلی تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، احمد محمودزاده، در همایش ملی هفته گرامیداشت شوراهای آموزش و پرورش که در سالن اجتماعات پیامبر اعظم وزارت کشور با حضور وزرای آموزش و پرورش و کشور، برگزار شد، اظهار کرد: 684 شورای آموزش و پرورش در 728 منطقه آموزش و پرورش، منشا اتخاذ بیش از 27 هزار تصمیم و موصوبه در زمینه های مختلف کیفیت بخشی آموزشی و پرورشی، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و پرورشی شده اند.

محمود زاده افزود: با اجرای مصوبات، بسیاری از کاستی ها و کمبود های مدارس و مراکز تربیتی و پرورشی مرتفع گردیده و به ارتقای فرآیند های تعلیم و تربیت در حوزه های مختلف کمک شده است.

وی ادامه داد: با توجه به اسناد بالا دستی به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب و سندتحول بنیادین آموزش و پرورش و نگاه دولت مردمی، نیازمند این هستیم که به منظور بهره برداری حداکثری از ظرفیت مشارکت های مردمی، عمومی و دولتی از شوراهای آموزش و پرورش به عنوان قرارگاه اصلی تحقق منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نام ببریم و زمینه را برای ارتقای فعالیت ها و بهبود فرایند ها فراهم کنیم.

شایان ذکر است؛ در این همایش از مدیران کل آموزش و پرورش و استانداران 4 استان، ایلام، همدان، کرمانشاه و شهرستان های استان تهران، به عنوان استان های برتر و برگزیده شوراهای آموزش و پرورش تقدیر به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :