19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۶ ۰۹:۲۰:۱۲
کد مطلب:  w1IhTZ0T
مدیر آموزش و پرورش شهریار:
بازدید از واحد های آموزشی شهریار با جدیت پیگیری می شود

مدیر آموزش و پرورش شهریار گفت: با شروع فرآیند پروژه مهر ویژه سال تحصیلی 96-95فعالیت کمیته های فرعی پنجگانه نیز آغاز شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، علی ذبیحی، مدیر آموزش و پرورش شهریار گفت: با شروع فرآیند پروژه مهر (ویژه سال تحصیلی 96-95) فعالیت کمیته های فرعی پنج گانه نیز آغاز شده است.

وی  ضمن تأکید بر اهمیت اجرای پروژه مهر برای آغاز سال تحصیلی جدید اظهار داشت: در این کمیته نظارت و ارزیابی پروژه مهر نظرات و پیشنهادات واصل شده از طرف اعضا بررسی و مورد کارشناسی قرارمی گیرد و مصوبات اتخاذ شده با صورتجلسه مربوطه به کمیته اصلی ارجاع می شود.

ذبیحی در خصوص فعالیت و برنامه های مصوب و قابل اجرا برای آینده نیز اظهار داشت: برنامه ریزی و تنظیم برنامه بازدید از واحد های آموزشی در قالب پروژه مهر صورت گرفته که در حال انجام است.

وی در پایان  ضمن اشاره  بر نهایی شدن  برنامه ریزی ایاب و ذهاب همکاران فرهنگی افزود: امور مربوط به انتصابات و اطلاعات مربوط به آن در اختیار واحدهای آموزشی و مراجع ذیصلاح نیز قرار گرفته  و اطلاع رسانی به واحد های آموزشی در خصوص شاخص های ارزیابی پروژه مهر نیز صورت گرفته است.

به اشتراک بگذارید :