20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ ۱۰:۲۹:۴۶
کد مطلب:  1861405
وزیر آموزش و پرورش در استان قم با شهدای والامقام ۸ سال دفاع مقدس تجدید عهد و پیمان کرد.

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش پس از ورود به شهر مقدس قم و زیارت حرم کریمه اهل بیت، حضرت معصومه سلام الله علیها، در گلزار شهدای حضرت علی ابن جعفر حاضر و با مقام شامخ شهدای عزیز استان بویژه یک هزار شهید فرهنگی و دانش آموز تجدید عهد و‌پیمان کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان قم ،وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تلاش و همت مضاعف برای خدمت به جامعه عزیز فرهنگی و دانش آموزی باید سرلوحه کارهای ما قرار گیرد گفت: باید ضمن تجدید عهد و پیمان با شهدای عزیز همواره این شهیدان والامقام را شاهد و ناظر بر اعمال خود دانسته و از هیچ کوششی در مسیر خدمت دریغ نکنیم.
وزیر آموزش و پرورش شهیدان را چون خورشیدی تابان بر خطه پر افتخار ایران دانست و افزود: سبک زندگی شهدای عزیز و وصیتنامه این مجاهدان راه خدا باید همواره در بین دانش آموزان یاد آوری شود تا آینده سازان ما بدانند برای سربلندی وطن و آسایش همگانی و ذلت ناپذیری ملت عزیز ایران چه جوانانی از بهترین دارایی خویش گذشتند تا ما امروزه میدان داری کنیم.
وی در پایان گفت: جدایی از خط شهدای عزیز خیانت به آرمان های نظام ،اسلام،انقلاب ،امام شهیدان است لذا بر ماست تا با پیروی از منویات حکیمانه رهبری عزیز و مطالعه سبک زندگی آنان در همه ابعاد ، خود را محکمتر از گذشته به این ریسمان متصل کنیم.
یاد آور می شود در سفر امروز وزیر آموزش و پرورش به قم برنامه های ویژه ای تدارک دیده شده که از جمله آن میتوان به حضور در کمیسیون سیاسی،اجتماعی  خبرگان رهبری،افتتاح بزرگترین مجتمع آموزشی و تربیتی خیر ساز قم در پردیسان و دیدار با برخی از فرهنگیان  استان اشاره کرد.

به اشتراک بگذارید :