19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۱:۵۵:۰۰
کد مطلب:  1861321
وزیر آموزش و پرورش در آیین رونمایی از ۵۹ پروژه عمرانی و تجلیل از خیران کاشانی:
خشت‌هایی که در ساخت «مدرسه» بکار می روند، غایت «بهشت» را برای «خیران» به ارمغان می آورند

وزیر آموزش و پرورش گفت: خشت‌هایی که در ساخت «مدرسه» بکار می روند، غایت «بهشت» را برای «خیران» به ارمغان می آورند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، یوسف نوری در آخرین برنامه خود در کاشان با حضور در آیین رونمایی از ۵۹پروژه عمرانی و تجلیل از خیران کاشانی اظهار کرد: شهدای گرانقدر به خصوص شهدای معلم و دانش‌آموز که همه مدیون آنها هستیم برای رسیدن آموزش و پرورش به این نقطه زحمات بسیاری کشیده‌اند و ما وظیفه داریم آموزش و پرورش را در مسیر خدمت رسانی توسعه دهیم.

وی تأکید کرد: با توجه به کمبود نیروی انسانی در دستگاه تعلیم و تربیت، ۳۴هزار معلم به عنوان افسران سپاه تعلیم و تربیت به آموزش و پرورش وارد و استخدام خواهند شد.

نوری تصریح کرد: تعطیلی مدارس، راه مناسبی برای آموزش و پرورش نیست؛ لذا در تلاشیم مدارس را به صورت حضوری فعال کنیم.

وزیر آموزش و پرورش افزود: فرهنگیان در طول شیوع ویروس کرونا، برای استمرار آموزش، فداکاری های زیادی انجام دادند، معلمان در این دوران با ایثارگری به دانش آموزان، آموزش های لازم را دادند، ما قدردان این فداکاری ها هستیم و با کمک مدیران مدارس و برنامه‌ریزی درست، شرایط را برای ارتقای چرخه آموزش در مدارس فراهم خواهیم کرد.

وزیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: ظرفیت‌های زیادی در شهرستان کاشان وجود دارد که حضور خیرین، گواه این موضوع است و تمام این خشت‌هایی که برای ساخت مدرسه بنا می‌شود آدم را به بهشت می‌ رساند.

به اشتراک بگذارید :