16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ ۰۹:۱۹:۲۱
کد مطلب:  1861259
در سالن کنفرانس اداره برگزار شد.
اولین جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان تفتان برگزار شد.

صبح چهار شنبه مورخه 1400/10/29 اولین جلسه مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان با حضور فرماندار ، مدیران آموزش و پرورش شهرستان تفتان ، سیب سوران ، بم پشت ، مدیر اسبق شهرستان مهرستان و سیب سوران ، شورای اداری ، علماء ، شوراها ، دهیاران و خیرین شهرستان در سالن ورزشی آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان تفتان ؛
سرکار خانم کرد ضمن تشکر از مدعوین  و خیرین شهرستان و تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت:یکی ازعوامل مهم و تاثیر گذار در ارتقاء تعلیم وتربیت فضای مناسب وبهینه و پایدار است. و اگر دست یاری خیرین پشتیبان آموزشی و پرورش نبود قطعا با مشکلات زیادی روبه رو بودیم.
وی افزود ؛دانش آموزان بعنوان سرمایه های ارزشمندی هستند که  برای هموار نمودن راه ومسیر رشد و شکوفایی این سرمایه ها  نیاز به کمک تک تک شما  عزیزان داریم تا دغدغه دانش آموزان و معلمان ما فضا و تجهیزات نباشد و همکاران ما با آرامش خاطر به کار آموزش بپردازند و دانش آموزان با تلاش و پشتکار راه رای برای پیشرفت و تعالی خود هموار ببینند.  
مهندس هاشم زهی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان تفتان مدرسه را محل تربیت و آینده سازی انسان توصیف کرد و گفت: خیرین و کسانی که مدرسه سازی را در اولویت قرار داده‌اند در واقع انسان سازی را انتخاب کرده اند.
وی افزود : رشد آموزش و پرورش در آرامش ، تصمیم گیری مناسب ، برنامه ریزی و تمرکز کردن در مقوله توسعه اتفاق خواهد افتاد.
مهندس هاشم زهی با تاکید بر اینکه کسب علم و دانش در راستای توسعه و پیشرفت کشور از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، افزود: مدرسه سازی، مشارکت در سرمایه های فکری و فرهنگی جامعه است و هیچ جامعه ای نمی تواند بدون توسعه علمی به توسعه پایدار دست یابد.
بخش مهم، قابل توجه و ارزشمند دیگر این مراسم نمایش خلاقیت ها و دستاوردهای تأمل برانگیز و جشنواره غذا شماری از دانش آموزان دختر و پسر  مدارس شهرستان در قالب یک نمایشگاه در محل استقرار میهمانان و حاضران در مراسم  بود که با استقبال و بازدید خوب و قابل قبول میهمانان مراسم مواجه شد و باعث افزایش انگیزه و شوق استمرار این حرکت زیبا در بین دانش آموز و دبیران و معلمان آنها گردید.
همچنین در انتهای این جلسه از خیرین شهرستان با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.

به اشتراک بگذارید :