17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۵:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1860769
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان بیان کرد:
شورای آموزش و پرورش اثربخش ترین ظرفیت راهبردی در حوزه تعلیم و تربیت است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: شورای آموزش و پرورش خوزستان دارای ظرفیت بالایی در حوزه ارتقای شاخص های کیفی آموزش و پرورش به صورت راهبردی دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان کورش مودت ظهر امروز  سه شنبه ۲۸ دیماه ۱۴۰۰ در جلسه شورای آموزش و پرورش استان خوزستان اظهار کرد: شورای آموزش و پرورش با ظرفیت های راهبردی خود در حوزه مشارکت سایر دستگاه ها در امور تصمیم سازی می تواند نقش بی بدیل در تحقق مفاد سند تحول بنیادین ایفا کند.


وی در ادامه با اشاره به موفقیت های کسب شده در حوزه شورای آموزش و پرورش استان خوزستان؛ بیان کرد: این شورا با برگزاری ۱۲ جلسه در سال جاری توانسته است مصوبات خوبی را در حوزه کیفیت بخشی در مجموعه تعلیم و تربیت استان به تصویب برساند.


مدیرکل آموزش و پرورش استان خوزستان در ادامه گفت: امروز و همزمان با هفته بزرگداشت شوراهای آموزش و پرورش از شوراهای آموزش و پرورش مناطق دزفول لالی رامشیر و امیدیه تقدیر و تشکر می شود.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در پایان یادآور شد: اهمیت بخشی به نقش و جایگاه شورای آموزش و پرورش یکی از برنامه های اولویت دار مجموعه تعلیم و تربیت استان خوزستان در این حوزه است

به اشتراک بگذارید :