15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۵:۳۰:۱۴
کد مطلب:  1860679
گزارش تصویری/ با حضور فرماندهان بسیج ناحیه و سپاه پاسداران؛
آیین تجلیل از مدیران و همکاران فعال و برتر برنامه های بسیج حوزه دانش آموزی ناحیه 2 زاهدان برگزار شد/ صیاد: روشنگری و بصیرت افزایی دو مقوله اصلی برنامه های دهه مبارک فجر

با حضور فرماندهان سپاه شهرستان زاهدان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲، معاون پرورشی و تربیت بدنی، کارشناسان حراست و ارزیابی عملکرد آیین تجلیل از مدیران معاونین پرورشی و همکاران فعال در حوزه ی بسیج دانش آموزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه ۲ زاهدان داود صیاد ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت زهرا (س)، اظهار کرد: قدر شناسی اینه ی کمال آدمی است و این گونه مراسمات موجب افزایش انگیزه و بهره‌وری می شود.

وی با اشاره به فرارسیدن دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بیان داشت: دهه ی فجر امسال از بسیاری جهات دارای حساسیت و شرایط خاصی است که انتظار می رود مدارس توجه خاصی به این حوزه به ویژه در نشر معارف مربوط به چرایی انقلاب داشته باشند .

صیاد خاطر نشان کرد: بصیرت افزایی و روشنگری دو اصل اساسی است که باید در برنامه ریزی ها برای بزرگداشت این رویداد ها مورد توجه قرار گیرد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ زاهدان تصریح کرد: برکات انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف برکسی پوشیده نیست اما نباید از شبهاتی که در این زمینه مطرح شده نیز غافل بود.

وی از مجموعه پرورشی به سبب  شناسایی و آموزش ۶۰ همکار فرهنگی برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب و نهضت روشنگری در مدارس ناحیه ۲ تقدیر کرد.

گفتنی است در این مراسم از مدیران ، معاونین پرورشی و همکاران فعال در حوزه ی فعالیت های بسیج دانش آموزی تقدیر شد .

انتهای پیام /

به اشتراک بگذارید :