15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۴۹:۳۳
کد مطلب:  1860265
هفته شورای آموزش و پرورش
پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش به مناسبت هفته شورای آموزش و پرورش

رضا گنجعلی مدیر آموزش و پرورش شهرستان زهک در پیامی هفته شوراهای آموزش و پرورش را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان زهک رضاگنجعلی مدیر آموزش و پرورش شهرستان زهک در پیامی هفته شورای آموزش و پرورش را تبریک گفت .

 

متن پیام بدین شرح است :

 

بسمه تعالی

 

آموزش و پرورش مهمترین رکن توسعه و بستر فرهنگ سازی در بین آحاد جامعه می باشد،تحقق و رشد و تعالی ارزش ها و آرمان های متعالی انقلاب اسلامی مستلزم مشارکت و حضور و تلاش همه جانبه مردم،مسئولان و نهادهای مدنی در تمامی ابعاد فرهنگی،علمی ،اجتماعی و اقتصادی است.

 

از مهمترین اصول اجتماعی اسلام اصل شورا و مشورت است که در سیره پیامبر اکرم (ص) و پیشوایان بزرگ اسلام جایگاه ویژه ای دارد. نظام اجتماعی و حیات جامعه بشری به تعاون و مشارکت اعضای آن بستگی دارد و شوراهای آموزش و پرورش نیز تجلی مشارکت مردم و مسئولین در امر مقدس تعلیم و تربیت است که پویایی جامعه اسلامی را در پی خواهد داشت.

 

شورای آموزش و پرورش بعنوان ابزاری مؤثر در پیشبرد اهداف سند تحول بنیادین و برنامه های توسعه کشور در زمینه مسائل آموزش و پرورش در استان ها، شهرستان ها و مناطق بوده و از سوی مدیران و مسئولان دولتی وعمومی مردم و خانواده ها مورد اهتمام ویژه قرار گرفته است.

 

امیدواریم که اعضای شورای فرهیخته آموزش و پرورش شهرستان براساس رهنمود ها و وظایف محوله ، برنامه ریزی مدبّرانه و اصولی خود ، در جهت جذب مشارکت همه دست اندرکاران عرصه های مختلف بویژه اولیای محترم و خیرین عزیز قدم های بزرگتر و چشم گیرتر برداشته و در نیل به اهداف توسعه در آموزش و پرورش نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایه منویات مقام معظم رهبری مدظله العالی ، موفق تر و سربلندتر باشند.

 

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته شورای آموزش و پرورش ،فرصت را مغتنم شمرده تا مراتب سپاس و قدردانی خودمان را از زحمات و تلاش های خالصانه، بی وقفه و ارزنده تمامی فرهنگیان، مدیران و مسئولین آگاه و بصیر نظـام تعـلیم و تربیـت شهرستان که در کمال اخلاص و ایثار در راستای تعلیم و پرورش نسلی اندیشمند، مؤمن، انقلابی، ولایتمدار و فرهیخته تلاش می نمایند، اعلام نمائیم.

 

رضا گنجعلی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان زهک

به اشتراک بگذارید :