18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۵۵:۵۱
کد مطلب:  1860207
تجلیل معاونت تربیت بدنی و سلامت از «معلم افتخارآفرین درس تربیت‌بدنی» در آبادان

معاون تربیت‌بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در حاشیه بازدید از مدارس شهرستان آبادان و اروندکنار، از معلم افتخارآفرین آبادانی در درس تربیت بدنی تقدیر کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط‌عمومی وزارت آموزش وپرورش، صادق ستاری فرد در سفر خود به آبادان با اشاره به برنامه‌ریزی‌های مختلف در حوزه ورزشی در آموزش و پرورش، گفت: تربیت دانش‌آموزانی با نشاط یکی از اهداف و برنامه‌های دستگاه تعلیم و تربیت است.

وی افزود: بهره‌وری فضاهای ورزشی در سطح کشور یکی از برنامه‌های جدی وزارت آموزش و پرورش است که موجب ارتقای فعالیت‌های ورزشی در مدارس خواهد.

 ستاری‌فرد با بیان این که استان خوزستان همواره در تحقق برنامه‌ها پیش‌قدم بوده، ادامه داد: احیای رشته‌های تخصصی ورزشی برای مدارس در جهت پرورش دانش‌آموزان ورزشکار دنبال خواهد شد.

شایان ذکر است؛ نرگس علوانی، معلم درس تربیت‌بدنی مدارس متوسطه و ابتدایی آبادان و مربی فوتسال است که ضمن شناسایی دانش‌آموزان مستعد برای عضویت در تیم‌ملی فوتسال بانوان ایران، به عنوان یکی از ده مربی برتر فوتسال باشگاهی بانوان در سال 2021 نیز معرفی شده است که معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در سفر یک روزه خود به آبادان، از وی به عنوان معلم افتخارآفرین درس تربیت‌بدنی تجلیل و تقدیر کرد.

به اشتراک بگذارید :