18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۰۷:۲۸:۲۰
کد مطلب:  1859225
بارش شدید باران در روز های گذشته و آبگرفتگی معابر و جاری شدن سیل مدارس مناطق جنوبی کرمان را تعطیل کرد

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: بارش شدید باران در روز های گذشته و آبگرفتگی معابر و جاری شدن سیل مدارس مناطق جنوبی کرمان را تعطیل کرد.

مهران باهری با اعلام این خبر خاطر نشان کرد: بارش شدید باران در روز های گذشته و آبگرفتگی معابر، کلاس‌های حضوری دانش آموزان در شهرستان های کهنوج، فاریاب، منوجان، عنبر آباد، رودبار و قلعه گنج را امروز چهارشنبه 29 دی 1400 تعطیل کرد و آموزش از طریق فضای مجازی و شبکه شاد پیگیری می شود.

وی با اشاره به تعطیلی آموزش حضوری در تمامی  مدارس روستایی شهرستان جیرفت با توجه به آبگرفتگی معابر از تعطیلی مدارس دوره ابتدایی در شهر جیرفت در روز چهارشنبه 29 دی 1400  نیز خبر داد.

باهری افزود: مدارس متوسطه اول و دوم در شهر جیرفت آموزش خود را به صورت حضوری پیگیری می کنند، اما آموزش در سایر دوره های تحصیلی از طریق فضای مجازی پیگیری می شود.

باهری با بیان اینکه آزمون های داخلی مدارس شهرستان های تعطیل شده  لغو و به روزهای بعد موکول می شود، تاکید کرد: امتحانات نهایی پایه دوازدهم ( داوطلبان آزاد و واحد مانده ها ) در زمان مقرر و به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: همشهریان و اولیای محترم توجه داشته باشند، اطلاعیه های آموزش و پرورش استان کرمان  فقط از طریق پرتال خبری اداره کل آموزش و پرورش استان به نشانی https://kerman.medu.ir و اعلام از سوی صدا و سیمای مرکز استان و خبر گزاری های استان کرمان  مورد تأیید است.

به اشتراک بگذارید :