25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ ۱۵:۰۶:۲۷
کد مطلب:  yV5vEwkH
نماینده مجلس شورای اسلامی :
مسائل آموزش و پرورش را باید به دور از عینک سیاسی دید

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه هماهنگی پروژه مهر اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، از حل مسائل آموزش و پرورش به شکل زیر بنایی خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران محمد قمی نماینده مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ارزنده کلیه فرهنگیان و همچنین تبریک به مناسبت نزدیک شدن به  فصل و ایام بازگشایی مدارس اظهار داشت : مسائل اموزش و پرورش را باید با نگاه تخصصی و به دور از عینک سیاسی دید .

وی با اشاره به اینکه اگر در جامعه عدالت باشد ، جامعه سالم می ماند تاکید کرد : بسیاری از مسائل و مشکلات آموزش و پرورش شاید مربوط به بیرون از آموزش و پرورش است که به درون آن تعمیم داده می شود .

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد : آموزش و پرورش جهت بازسازی و تجهیز مدارس فرسوده و آماده سازی محیطی پرنشاط و با طراوت جهت دانش اموزان نیازمند بودجه بسیار بالایی می باشد که در این زمینه  ضمن حمایت های دولتی باید از ظرفیت های بالای خیرین محترم مدرسه ساز یاری گرفت .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه احکام خوبی در برنامه ششم جهت بهبود وضعیت آموزش و پرورش تدوین گردیده است تصریح کرد : مسائل آموزش و پرورش باید به شکل کاملا زیر بنایی حل شود و در برنامه ششم برای بهبود وضعیت اموزش و پرورش باید تلاشی مضاعف صورت پذیرد .

 

به اشتراک بگذارید :