18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۹:۵۹:۲۹
کد مطلب:  1858963
رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان کرمان:
شوراهای آموزش و پرورش شهرستان های زرند و بردسیر و منطقه راین به عنوان شوراهای برتر آموزش و پرورش استان معرفی شدند

رئیس اداره مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان کرمان گفت: شوراهای آموزش و پرورش شهرستان های بردسیر و زرند و منطقه راین به عنوان شوراهای برتر آموزش و پرورش استان معرفی شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، فریبا اسکندرزاده در حاشیه ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: شوراهای آموزش و پرورش شهرستان های بردسیر و زرند و منطقه راین در شاخص های وضعیت دبیرخانه شورا، کیفیت مصوبات، پیگیری مصوبات، دستور کار ملی و کیفیت دستور کار ها به عنوان شوراهای برتر استانی معرفی شدند.

بر پایه این گزارش: در حاشیه جلسه شورای آموزش و پرورش استان از فرمانداران، ائمه جمعه و مدیران آموزش و پرورش شهرستان های زرند و بردسیرو امام جمعه، بخشدار و رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه راین تجلیل شد.

گفتنی است: در این مراسم از امام جمعه کرمان، استاندار و اعضای شورای معاونان استانداری، شهردار کرمان، احمد اسکندری نسب مدیرکل سابق آموزش و پرورش استان و جمعی از کارکنان حوزه ستادی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان تجلیل شد.

هفته شوراهای آموزش ‌و پرورش از تاریخ 24 دی‌ماه آغاز و تا سی ام دی ماه ادامه دارد.

 

به اشتراک بگذارید :