14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۵:۴۳:۳۷
کد مطلب:  1858827
سازمان آموزش و پرورش استثنایی خبر داد:
برگزاری پویش «آماده باش انتظار»؛ ویژه دانش آموزان و کارکنان آموزش و پرورش استثنایی

سازمان آموزش و پرورش استثنایی از برگزاری ‌پویش «آماده باش انتظار» از دوم تا هشتم بهمن با هدف مهدی باوری و مهدی یاوری‌ و با برنامه های آموزشی و فرهنگی، ویژه همکاران این سازمان، دانش‌آموزان با نیازهای ویژه و خانواده‌های آنان خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وروابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، نظر به اهمیّت و ضرورت گسترش فرهنگ مهدویت و انتظار در بین کارکنان و دانش آموزان سازمان آموزش و پرورش استثنایی،  پویش«آماده باش انتظار» برای دانش آموزان با نیازهای ویژه و کارکنان آموزش و پرورش استثنایی، با هدف ارتقای دانش کارکنان و دانش آموزان برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، پویش «آماده باش انتظار» از تاریخ دوم تا هشتم بهمن ماه و به مدت یک هفته برگزار خواهدشد.

به همین منظور برنامه های مختلف آموزشی و فرهنگی ازجمله: برگزاری دوره آموزش ضمن خدمت، کارگاه‌های تخصصی ویژه گروه های معلولیت مختلف دانش آموزان با نیازهای ویژه و خانواده های آن ها، مسابقات آنلاین و ... از سوی سازمان آموزش و پرورش استثنایی، از طریق «شبکه شاد» پخش خواهد شد.

در این گزارش تأکید شده است تا برنامه های متنوع دیگری در سطح مدارس و ادارات استثنایی استان‌ها با نگاهی فراگیر نسبت به مخاطبین و جلب مشارکت نهادهای مختلف، به ویژه نهادهای محلی شامل مساجد، خانه های محله و... در دستور کار قرار گیرد.

 بخشنامه، پوستر و لینک شرکت در مسابقات دل نوشته و نقاشی را از درگاه های زیر دریافت کنید:

لینک شرکت در مسابقات:   http://t.csdeo.ir/delneveshteh

شیوه نامه مسابقات

به اشتراک بگذارید :