19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۴:۳۴:۳۵
کد مطلب:  1858785
استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمان:
آموزش و پرورش برای بالندگی و پویایی نیازمند مشارکت و تبدیل شدن به اولویت همگانی است

استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمان در همایش ملی گرامیداشت هفته شورا های آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش برای موثر بودن، بالندگی و پویایی نیازمند مشارکت و تبدیل شدن به اولویت همگانی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، علی زینی وند در حاشیه این همایش خاطر نشان کرد: نظام آموزشی بازوی توانمند فکری و فرهنگی انقلاب اسلامی و آموزش و پرورش مهمترین رکن توسعه کشور و بستر فرهنگ سازی در جامعه است.

وی افزود: تشکیل شوراهای آموزش و پرورش، گامی بلند در تحقق فرهنگ مشارکت همگانی است که می توانند با تشکیلات منسجم و با بسیج توده‌های نقش آفرین، بهره مندی از ظرفیت های استانی و ملی، اتخاذ سیاست اجرایی متناسب با نیازهای منطقه ای، تقویت مشارکت بین بخشی و مردمی نقشی ماندگار در توسعه استان و کشور ایفا کنند.

زینی وند با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش در توسعه و پیشرفت کشور،اظهار کرد: آموزش و پرورش برای موثر بودن، بالندگی و پویایی نیازمند مشارکت و تبدیل شدن به اولویت همگانی است.

رئیس شورای آموزش و پرورش استان کرمان گفت: برای تحول کمی و کیفی در نظام تعلیم و تربیت استان مجموعه استانداری در کنار آموزش و پرورش است.

بر پایه این گزارش همایش ملی گرامیداشت هفته شورای های آموزش و پرورش با حضور وزرای کشور و آموزش  و پرورش به صورت مجازی برگزار و در حاشیه این همایش از استاندار کرمان به عنوان رئیس شورای آموزش و پرورش تجلیل شد.

به اشتراک بگذارید :