18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۲:۲۷:۵۴
کد مطلب:  1858491
با شعار هوای پاک، حقوق عامه، اراده ملی:
سمینارعلمی هوای پاک دبستان های پسرانه شاهد گلستان برگزار گردید

سمینارعلمی هوای پاک با «شعار هوای پاک، حقوق عامه، اراده ملی» و با حضور دانش آموزان پسر دبستان های شاهد استان به میزبانی دبستان شاهد پسرانه سردار سلیمانی مینودشت برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش گلستان، به مناسبت روز ملی هوای پاک و با شعار هوای پاک ، حقوق عامه ، اراده ملی سمینارعلمی هوای پاک دانش آموزان پسر دبستانهای شاهد استان به میزبانی دبستان شاهد پسرانه سردار سلیمانی مینودشت برگزار گردید.

پورمند معاون آموزشی و پرورشی و کارشناس امور شاهد و ایثارگران شهرستان مینودشت در این مراسم گفت:  هدف اصلی این برنامه گسترش و ارتقای مشارکت دانش آموزان در کاهش آلودگی  و ایجاد حساسیت در بین آنها نسبت به موضوع آلودگی هوا و نقش آفرینی آنان در خانواده ها در این خصوص می باشد. 

وی افزود : 29 دی ماه روز ملی هوای پاک است و شعار امسال روز " هوای پاک ، حقوق عامه ، اراده ملی " تعیین شده است که این نشان دهنده مسئولیت سنگین ما و شما دانش آموزان در برابر سلامت خود ، خانواده و جامعه می باشد. 

در ادامه صدیقی مدیر دبستان شاهد پسرانه سردار سلیمانی مینودشت ضمن تشکر از حضور ارزشمند مسئولین ، دانش آموزان و خانواده های آنان در این سمینارعلمی گفت : ترغیب حس مسئولیت پذیری در مورد مسائل زیست محیطی در بین دانش آموزان نیاز به داشتن آگاهی و بینش محیط زیستی دارد که آموزش و پرورش در راستای این هدف مهم تلاش می کند. 

صدیقی افزود: این رقابت علمی ویژه دانش آموزان پایه ششم ابتدایی مدارس شاهد استان برگزار گردید که از بین 240 نفر شرکت کننده 12 نفر به مرحله نهایی راه یافتند.

 

به اشتراک بگذارید :