19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۰:۵۹:۲۳
کد مطلب:  1858249
حضور ۱۱۰ معلم شاخص میبد در دوره توانمندسازی و مهارت افزایی مدیریت مدرسه

آیین افتتاحیه دوره آموزشی توانمندسازی و مهارت افزایی مدیریت مدرسه ویژه ۱۱۰ معلم شاخص شهرستان میبد با حضور آیت الله اعرافی امام جمعه میبد، نماینده مردم میبد و تفت درمجلس شورای اسلامی ، مدیرکل آموزش و پرورش استان ، نوید ادهم مشاور عالی وزیر در اجرای سند تحول بنیادین،فرماندار و جمعی از مسئولین در سالن طوبی شهرستان میبد برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد همکاریها ،محمدرضا کارگر مدیر آموزش و پرورش میبد در ابتدای این مراسم گفت: از آنجا که درسه سال آینده صدرصد مدیران مدارس شهرستان میبد به سن بازنشستگی می رسند و آموزش و پرورش میبد با این  چالش جدی مواجه است این دوره توانمندسازی را با محوریت آیت الله اعرافی و با کمک اساتیدی از تهران و قم برگزار کردیم.

کارگر افزود: دراین دوره ۱۱۰ معلم شاخص طی ۷هفته به مدت سه ماه ونیم ،۷ درس را سپری خواهند کرد تا  ازاین چالش جدی عبور کنیم .

نوید ادهم مشاور عالی وزیر در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش هم توانمند سازی مدیران مدارس را یکی از اصلی ترین موضوعات در آموزش و پرورش خواند و گفت : امروز مدیریت مدارس سخت ترین و چالش برانگیز ترین موضوعات آموزش و پروش است.

ادهم با بیان اینکه  ازنظر کمی با مشکل مواجه ایم و بسیاری از مدیران ما به مرز بازنشستگی رسیده اند افزود : از نظر کیفی هم با توجه به تحولاتی که در فرایند تعلیم و تربیت اتفاق افتاده است ،باید مدیران توانمند و کارآمدی را داشته باشیم تا این بارسنگین را برعهده بگیرند.

وی گفت :خوشبختانه این برنامه ریزی و برگزاری دوره توانمندسازی مدیران که در شهرستان میبد اتفاق افتاد می تواند زمینه شناسایی و تقویت و دستیابی چنین مدیرانی را برای سیتسم فراهم بیاورد و امیدواریم بتوانیم تجربه شهرستان میبد را به سایر مناطق کشور تعمیم دهیم.

مشروح خبر را در نشانی ذیل دنبال کنید:

http://hamkariha.ir/fa/news/13074

 

به اشتراک بگذارید :