18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ ۱۳:۲۸:۱۹
کد مطلب:  1857093
تجلیل و تکریم از مادران و همسران شهدا در سالروز وفات حضرت ام البنین(س)

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان، از مادران و همسران شهدا در سالروز وفات حضرت ام البنین(س) تکریم و تجلیل به عمل آمد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش گلستان، درسالروز وفات حضرت ام البنین (س)  و با حضور احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش استان و محسن زائری رئیس سازمان بسیج فرهنگیان سپاه نینوا استان گلستان، غلامرضا نودهی رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران استان و سیدقاسم حسینی سرپرست اداره آموزش و پرورش گرگان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از مادران و همسران شهدای شاغل در آموزش و پرورش گرگان تقدیر گردید.

گوهری راد با حضور در جمع مادران و همسران شهدای شاغل در آموزش و پرورش گرگان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات آنان اظهار داشت : امّ‌البنین‏(س) بانویی ادیب و با اندیشه‏ هایی بلند بود. بانویی که همسر شهید، مادر شهید و یکی از پیام رسانان خونین عاشورا بوده و همه چیز خود را در راه خدا و عشق به ولایت اهل بیت (ع) خالصانه تقدیم کرد.

در ادامه سید قاسم حسینی سرپرست آموزش و پرورش گرگان ضمن خیر مقدم و قدردانی از حضور و زحمات مادران و همسران شهدا گفت : شهدا انسان‌های  متدین و متعهد بودند که در دامان پاک مادرانی پارسا و وارسته پرورش یافتند، شهیدان متاهل نیز از حضور همسرانی سالک و بزرگوار بهره مند بودند که داغ جانسوز شهادت عزیز دلبندشان را به جان خریدند تا حریم میهن، امن بماند و دست بیگانگان به خاک وطن نرسد.

در خاتمه به رسم یادبود با اهدای شاخه گل و هدایایی از آنان تجلیل به عمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :