22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ ۱۳:۰۵:۰۲
کد مطلب:  1857037
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در گفتگو با برنامه سلام اصفهان:
اهداف ارزشمند شوراهای آموزش‌وپرورش در جهت تعالی و پیشرفت دستگاه عظیم تعلیم‌وتربیت و باعث بالندگی و پویایی این نهاد مقدس است

محمد اعتدادی گفت: تحقق این اهداف مستلزم خرد جمعی، مشورت، گفتگو و تضارب آرای صاحب‌نظران در حوزه تعلیم‌وتربیت؛ و تصمیم‌سازی در کارگروه‌های تعیین شده، و در نهایت تصمیم‌گیری در جلسات شورای آموزش و پرورش است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان، در بیست و هفتمین روز از دی‌ماه ۱۴۰۰، محمد اعتدادی مدیرکل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در گفتگو با برنامه سلام اصفهان رادیو اصفهان در مورد هفته شوراها، با اشاره به این موضوع که آموزش و پرورش دستگاه و نهادی است که متعلق به همه خانواده‌هاست؛ اظهار داشت: همه به نوعی در آموزش و پرورش سهیم هستند و لذا کسب رتبه برتر کشوری شورای آموزش و پرورش استان اصفهان را به همه خانواده‌ها، فرهنگیان و هم استانی‌ها تبریک عرض می نمایم. 

وی در ادامه افزود:  اهداف ارزشمند تشکیل شوراهای آموزش و پرورش، مشارکت و نظارت مردم در آموزش و پرورش و  بهره‌گیری از کلیه منابع و امکانات استانی، بومی، محلی و منطقه‌ای و همچنین بهره‌گیری از توان و ظرفیت دستگاه‌ها در جهت تعالی و پیشرفت دستگاه عظیم تعلیم و تربیت است. 

اعتدادی تاکید کرد: تحقق این اهداف مستلزم خرد جمعی، مشورت، گفتگو و تضارب آرای صاحب‌نظران در حوزه تعلیم‌وتربیت؛ و تصمیم‌سازی در کارگروه‌های تعیین شده، و در نهایت  تصمیم‌گیری در جلسات شورای آموزش و پرورش  است. 

وی گفت: در واقع شورای آموزش و پرورش، در راستای پیوند بین آحاد مردم و صاحب‌نظران حوزه تعلیم‌وتربیت بوده و جلسات این شورا ، طبق قانون به ریاست استاندار و اعضای شورا به صورت مستمر هر ماه تشکیل و در شرایط عادی و اضطرار تصمیمات بسیار ارزنده‌ای در آن گرفته می‌شود که باعث بالندگی و پویایی این نهاد مقدس است.
 

به اشتراک بگذارید :