12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ ۱۲:۴۵:۲۲
کد مطلب:  hlBJzOkP
دربازدید سرزده مدیرکل نوسازی آذربایجان شرقی مطرح شد;
عیدی;خیرین مدرسه ساز در بحث هوشمندسازی نیز فعال هستند

مدیر کل نوسازی مدارس استان آذربایجان شرقی در بازدید سرزده از مدرسه شش کلاسه در دست ساخت دکتر شریعتی مسکن مهر گوگان گفت:خوشبختانه خیرین علاوه بر مدرسه سازی در بحث هوشمند سازی مدارس نیز فعالیت هایی داشته اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از گوگان،مدیرکل نوسازی مدارس استا ن آذربایجان شرقی به همراه کارشناسان این اداره با حضور در اداره آموزش و پرورش منطقه گوگان از فعالیت های کمیته تعمیر وتجهیز پروژه مهر ۹5 بازدید و وهمچنین با حضور در محل از مدرسه در دست ساخت دکتر شریعتی مسکن مهر بازدید نمود.

علیرضا عیدی در این بازدید با اشاره به همت خیرین مدرسه ساز ومدرسه یارگفت:خوشبختانه خیرین علاوه بر مدرسه سازی در بحث هوشمند سازی مدارس نیز فعالیت هایی داشته اند.

وی با اشاره به اینکه برای توسعه علمی کشور به توسعه فضاهای آموزشی نیاز مبرم وضروری داریم گفت انشاالله با کمک خیرین قدم‌های بلندی برداریم.

در این بازدید رئیس آموزش وپرورش منطقه گوگان ضمن ابراز خرسندی از حضور ایشان گزارشی از فعالیت های بازسازی وعمرانی و ساخت و سازهای اماکن آموزشی در سطح منطقه را ارائه کرد.

شیرمحمد زاده با اشاره به کمبود مدارس شهری در منطقه وهمچنین خصوص تامین بودجه جهت تکمیل پروژه های نیمه کاره، تعمیر و تجهیز مدارس مطالبی را مطرح و درخواست مساعدت مالی جهت پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی نمود.

 
به اشتراک بگذارید :