22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ ۱۰:۰۰:۴۵
کد مطلب:  1856649
به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا صورت پذیرفت؛
دیدار رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران آموزش و پرورش استان با خانواده شهید جوانبخت

به مناسبت فرا رسیدن سالروز وفات حضرت ام البنین (س) و روز تکریم از مادران و همسران شهدا، رئیس اداره شاهد و امور ایثارگران با همسر شهید نوروز جوانبخت، از شهدای شهرستان فولادشهر دیدار کرد.

به گزارش اداره امور شاهد و ایثارگران استان اصفهان در بیست و ششمین روز از دی‌ماه 1400 مرضیه ذاکری رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران استان به همراه آریان‌فر رئیس اداره آموزش و پرورش فولادشهر و محمدی کارشناس شاهدشهرستان، با همسر شهید نوروز جوانبخت دیدار و گفت‌و گو کردند.

در این دیدار ذاکری ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا و تسلیت به مناسبت وفات حضرت ام البنین (س) اظهار داشت؛ همسران و مادران شهدا با الهام از مکتب حضرت زهرا (س) با خداوند پیمان بستند و عزیزان خود را در راه دین و اسلام راهی جبهه‌های حق علیه باطل کردند. ایثارگری بالاترین تجلی صفات الهی در انسان است؛ رحم، مروت، بخشندگی تجلی صفات و اسماء الهی است اما بالاترین و زیباترین تجلی، ایثارگری است و چه زیبا صفات و اسماء الهی در عزیزان شما تجلی پیدا کرده است. در قبال این همه فداکاری وظیفه ما تبیین این حماسه ها برای دانش‌آموزان است. وی افزود: وظیفه ما تربیت انسان‌هایی است که الگوی آن‌ها شهدا هستند.

به اشتراک بگذارید :