24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ ۰۸:۵۱:۴۰
کد مطلب:  1856469
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران خبر داد:
آغاز کلاس های کارگاهی آموزش آیین نامه اجرایی جدید برای مدیران و معاونین مدارس استان

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران از آغاز کلاس های کارگاهی آموزش آیین نامه اجرایی جدید برای مدیران و معاونین مدارس استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی دهقان»، اظهار کرد: در راستای توانمند سازی مدیران و معاونین مدارس ابتدایی و متوسطه دولتی و غیردولتی قرار است یک دوره کلاس های کارگاهی توجیهی- آموزشی آیین نامه جدید مدارس  با حضور مدرسان وزارتی و استانی در بسترهای مجازی برگزار گردد.

این مقام مسئول با اشاره به این مطلب که، ارتقا صلاحیت ها و آشنایی هر چه بیشتر دست اندرکاران تعلیم و تربیت در سطوح مختلف و جاری سازی آنها در مدارس منجر به موفقیت های بیشتر و تسهیل در امورات خواهد شد افزود: ارتقا دانش سازمانی و سطح آگاهی از قوانین منجر به کاهش بسیاری از چالش ها می شود که خود زمینه ساز تمرکز بیشتر بر پیگیری امورات آموزشی و پرورشی مدارس و تعامل نزدیک و بیشتر با ذینفعان می شود که همگی به توفیقات دستگاه عظیم تعلیم و تربیت منتهی خواهد شد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران با اشاره به تعییرات عمده در محتوای آیین نامه اجرایی مدارس، مصوب جلسه چهل و یکم شورای عالی آموزش و پرورش و به منظور آشنایی بیشتر مدیران و معاونین مدارس با مفاد آیین نامه، خاطرنشان کرد: کتابچه آیین نامه اجرایی به تعداد پنج هزار جلد برای مدارس و ادارات چاپ و در اختیار  شهرستانها و مناطق قرار گرفت و تهیه اسلاید و انتشار در کانالهای مختلف مدارس از جمله دیگر اقدامات بود.

دهقان همچنین یادآور شد: جلسه کارگاهی مجازی برای مدیران و معاونین مدارس ابتدایی و متوسطه برگزار می شود. ایشان از همه مدیران و دست اندرکاران تعلیم و تربیت استان خواست در این کلاسها شرکت نمایند و به جاری سازی قوانین و مقررات کمک نمایند.

آدرس کلاس های کارگاهی به شرح ذیل می باشد:

skyroom.online/ch/group_mazandaran/mot

در بستر شاد:

@modiranmmazandaran

در بستر اینستاگرام:

@mazand_teach

به اشتراک بگذارید :