9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ ۱۲:۱۹:۳۶
کد مطلب:  CpKBytMy
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان اعلام کرد:
برگزاری نماز جماعت در ۶۲۵ مدرسه زنجان

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در ۶۲۵ مدرسه استان زنجان نماز جماعت برگزار می شود.

مرتضی تمجیدی مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت:در ۶۲۵ مدرسه استان زنجان نماز جماعت برگزار می شود و ۲۶۷ مدرسه روحانی دارند.

وی اظهار کرد: درراستای برگزاری نماز جماعت ۳۵۵ نفر از فرهنگیان در برگزاری نماز جماعت مشارکت دارند که باید سازمان مربوطه نسبت به اعزام روحانی به مدارس برنامه ریزی لازم را در سال تحصیلی جدید داشته باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت:در راستای تقویت اقامه نماز  جماعت در مدارس، باید برگزاری نماز جماعت با حضور روحانیون باشد.

تمجیدی با بیان اینکه توجه به امر نماز باعث کاهش آسیب های اجتماعی می شود، تاکید کرد: نماز مانع از رفتن دانش آموزان به سمت ناهنجاری ها می شود.

وی تاکید کرد: خوشبختانه تاکنون اقدامات خوبی در بحث تقویت بخش فرهنگی و دینی در مدارس استان زنجان انجام شده و طی سالجاری هم این برنامه ها با کیفیت بیشتری برگزار می شود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان تصریح کرد: در مدارس استان زنجان طرح امام شناسی برگزار می شود و دانش آموزان استقبال خوبی از این برنامه دارند.

تمجیدی با بیان اینکه برنامه های قرآنی در مدارس استان زنجان به خوبی اجرا می شود، افزود: طی سالجاری برنامه های قرآنی با قوت بیشتری برگزار خواهد شد./مهر

به اشتراک بگذارید :