18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۶:۰۳:۴۸
کد مطلب:  1855749
همزمان با روز وفات حضرت ام البنین (س) صورت پذیرفت؛
آیین تکریم از مادران شهدا در منطقه شال

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ همزمان با روز وفات حضرت ام البنین (س)، آیین تکریم از مادران شهدا منطقه شال، روز یکشنبه بیست و ششم دی ماه، باحضور علی یعقوبی سرپرست اداره آموزش وپرورش به همراه صادقلو معاونت پشتیبانی، لوشکانی ارزیابی عملکرد، شهبازی روابط عمومی و عاملی مسئول اموربانوان اداره برگزار شد.

در این دیدار که به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س) وروز تکریم مادران شهدا انجام شد از مادران شهیدان امیر وحمید محمدرضایی و اکبرواصغر عاملی تکریم شد.

گفتنی است؛ شهید اکبر عاملی در عملیات رمضان واصغر عاملی در عملیات بدر به شهادت رسیدند وشهید امیر محمدرضایی در کربلای ۵ و سردار مدافع از حرم عقلیه بنی هاشم در سوریه به شهادت رسید.

علی یعقوبی در این دیدارها با تبیین جایگاه حضرت ام البنین (س) به عنوان مادر علمدار کربلا اظهار داشت با شهادت چهار فرزند ام البنین (س) در کربلا این بانوی شکیبا به افتخار مادر شهیدان بودن نائل آمدند ودر کنار همسر شهید بودند افتخاری دیگر برصحفه افتخاراتش افزوده شد

وی در ادامه افزود: مادران شهدا نماد استقامت وصبرهستند و الگویی در دسترس برای نسل آینده تا بتوانند راه این بانوی مقاومت را ادامه دهند.

به اشتراک بگذارید :