15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۵:۳۹:۱۲
کد مطلب:  1855737
مشاور وزیر آموزش و پرورش در آیین افتتاحیه اردوهای راهیان نور دانش آموزی بیان کرد:
بسیج دانش آموزی طلایه دار حرکت عظیم راهیان نور است

مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: مجموعه بسیج دانش آموزی طلایه دار حرکت عظیم و اثربخش اردوهای راهیان نور است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، علیرضا کاظمی امروز یکشنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۰ در آیین افتتاحیه اردوهای راهیان نور دانش آموزی اظهار کرد: آشنایی با اسوه ها و الگوهای شهادت دستاوردهای بزرگ راهیان نور است و شرط آن اندیشیدن و اندیشه کردن در چرایی این اتفاق و رویدادها در این منطقه است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه راهیان نور ابعاد گسترده ای دارد، اضافه کرد: راهیان بهترین موقعیت تربیتی برای دانش آموزان است و البته قدم گذاشتن در این مسیر و جایگاه در زندگی انسان تاثیر شگرفی دارد.


مشاور وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: تربیت و ترویج ارزش های انقلاب و شهادت جایگاه آن کارکرد اصلی میعادگاه ها و یادمان های راهیان نور است و البته تحقق این مهم تنها با تکیه بر توان مجموعه های تعلیم و تربیت کشور محقق می شود.


کاظمی در پایان خاطرنشان کرد: محوری ترین برنامه های وزارت آموزش و پرورش برگزاری اردوهای راهیان نور است که مهمترین کارکرد آن بستر سازی برای آشنایی با تاریخ پرافتخار و غرورآفرین نظام جمهوری اسلامی توسط نسل جدید است‌. همچنین مهمترین امر در اجرای برنامه فرهنگی راهیان نور ضرورت ارائه الگو و سبک زندگی و فضای معنوی و عرفانی و سبک زندگی و رفتار الهی حاکم بر جوانان آن روز است.

به اشتراک بگذارید :