15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۴:۵۹:۲۲
کد مطلب:  1855715
مسئول بسیج دانش آموزی کشور در آیین افتتاحیه اردوهای راهیان نور دانش آموزی عنوان کرد:
پیش بینی مشارکت ۱۰۰ هزار نفر روز دانش آموز در اردوهای راهیان نور تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۱/تربیت دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی غایت بسیج دانش آموزی کشور

مسئول بسیج دانش آموزی کشور با اشاره به پیش بینی های صورت گرفته در خصوص مشارکت ۱۰۰ هزار نفر روز دانش آموز در اردوی راهیان نور، توضیح داد: تربیت دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی وظیفه و هدف اصلی مجموعه بسیج دانش آموزی کشور است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، ابراهیم باستان پیش از ظهر امروز امروز یکشنبه ۲۶ دی ماه ۱۴۰۰ در آیین افتتاحیه اردوهای راهیان نور دانش آموزی بیان کرد: اردوهای راهیان نور تجلی سند تحول بنیادین است چرا که هر ۶ ساحت این سند مهم را پوشش می دهد و حرکت در راستای تحقق اهداف این اردوها می بایست به عنوان یک برنامه اولویت دار تبدیل شود.


وی در ادامه با اشاره به پیش بینی  مشارکت ۱۰۰ هزار نفر روز دانش آموز در اردوهای راهیان نور تا پایان فروردین ماه ۱۴۰۱؛ توضیح داد: مشارکت دانش آموزان در این اردوهای معنوی و عرفانی مهمترین کارکرد اجرای این برنامه راهبردی است.


مسئول بسیج دانش آموزان اضافه کرد: برگزاری این اردوها به دو صورت حضوری و غیرحضوری تا پایان فرودین ماه ادامه می یابد. در بخش حضوری به صورت محدود و ضمن رعایت شیوه نامه های بهداشتی و در قالب برنامه جمع نخبگانی است در مقابل و در قالب غیرحضوری ۶ راوی در منطقه حضور خواهند داشت و روایت آنها ضبط و در شبکه شاد جهت استفاده دانش آموزان منتشر خواهد شد‌.


باستان در پایان گفت: یکی از وظایف اصلی و اولویت دار بسیج دانش آموزی کشور تربیت دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی است. 

به اشتراک بگذارید :