15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۳:۳۳:۵۵
کد مطلب:  1855465
برگزاری کارگاه تخصصی نحوه تنظیم اسناد مالی مدارس ناحیه دو؛

کارگاه تخصصی نحوه تنظیم اسناد مالی مدارس با حضور مدیر ناحیه دو و معاون اداره امور مالی استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی، کارگاه تخصصی نحوه تنظیم اسناد مالی مدارس و مسائل و موارد قابل ذکر حوزه پشتیبانی با حضور مدیر ناحیه دو، معاون اداره امور مالی استان، همکاران اداری واحد پشتیبانی و مدیران مدارس متوسطه و فحک در سالن اجتماعات دبیرستان ریحانه النبی(س) برگزار گردید.

در این جلسه محمد باب الحوائجی مدیر ناحیه دو از مدیران مدارس خواست در تنظیم اسناد مالی و موارد مربوط به ابلاغ همکاران آموزشگاه مربوطه دقت نظر کافی و وافی را داشته باشند.

باب الحوائجی ضمن  قدردانی از مدیران مدارسی که اقدام به نصب هواکش های تهویه مطبوع در آموزشگاه خود نموده اند، اظهار داشت: خوشبختانه ناحیه دو در سطح استان آمار بسیار بالایی در نصب هواکش به خود اختصاص داده است.

وی درمورد به روز بودن اطلس آموزشی و و واکسیناسیون دانش آموزان بالای 12 سال، معلمان و همکاران نیز تاکید کرد و از مدیران خواست آخرین اطلس های مذکور را در دسترس داشته باشند.

در ادامه مصباح کارشناس مسئول امور اداری توضیحاتی درمورد مسائل جاری همکاران، اعم از طبقه و رتبه شغلی، سنوات بازنشستگی و مرخصی های استعلاجی، مواردی را بیان کرد.

نباتی معاون اداره امور مالی استان نیز در این جلسه مباحث تخصصی درمورد مراحل گردآوری اسناد مالی مدارس را مطرح کرد و از مدیران مدارس خواست در کلیه مراحل تنظیم اسناد (اخذ مجوز، خرید، صدور چک و...) موارد قانونی را به نحو احسن و بدون هیچ کم و کاستی رعایت نمایند.

 

به اشتراک بگذارید :