14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۳:۳۳:۴۴
کد مطلب:  1855461
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش در ارتباط برخط با آیین افتتاحیه ششمین جشنواره کشوری سفیران سلامت دانش آموزی در شیراز خبرداد:
فعالیت بیش از 2 میلیون دانش آموز کشور به عنوان سفیران سلامت

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: 2 میلیون و 200 هزار دانش آموزان از مدارس سراسر کشور به عنوان سفیران سلامت مشغول فعالیت هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر صادق ستاری‌فرد در ارتباط برخط با آیین افتتاحیه ششمین جشنواره کشوری سفیران سلامت دانش آموزی در شیراز گفت: موضوع مشارکت دانش آموزان در برنامه ها و  سیاست های تحولی بسیار مهم و ارزشمند است و باید به دنبال گسترش این مشارکت ها باشیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: امیدواریم تلاقی گرامیداشت هفته شوراها با برگزاری ششمین جشنواره کشوری سفیران سلامت دانش آموزی منجر به مشارکت گسترده در این جشنواره شود.

ستاری فرد گفت: موضوع استفاده از ظرفیت دانش آموزان در پیشبرد اهداف سلامت امری ضروری است که منجر به نتایج کاربردی می شود.

وی افزود: یکی از چالش های مهم ما در حوزه سلامت مدارس بحث تامین نیروی انسانی متخصص است  که باید با استفاده  از ظرفیت های دانش آموزی و آموزش آنان این خلا را پر کنیم.

معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: فعالیت سفیران سلامت در کنار خیرین سلامت و جهادگران این عرصه می توانند به خوبی کیفیت سلامت در جامعه را ارتقا دهند.

ستاری فرد گفت: برای تحقق ساحت زیستی و بدنی و حفظ و ارتقا سلامت دانش آموزان باید برنامه ها و جشنواره های این چنینی را حمایت کنیم.

 

به اشتراک بگذارید :