22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۳:۰۶:۳۲
کد مطلب:  1855357
جلسه کارگروه فرهنگیان و دانش آموزی بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد

جلسه کارگروه فرهنگیان و دانش آموزی بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان  و سایر اعضای کارگروه  در محل سالن شهید تجلی  برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت : سه عامل اصلی ایمان و اعتقاد به خدا ، رهبری  و وحدت بین مردم ، سه عامل اصلی است که موجب پیروزی انقلاب شد و اکنون نیز این سه عامل  ادامه دهنده راه با عظمت انقلاب اسلامی است.

مظفری درادامه با تاکید بر اینکه مراسم و برنامه های گرامیداشت دهه فجر با محوریت دانش‌آموزان اجرا شود،  بیان کرد : با حضور پر شور  دانش آموزان در اجرای این برنامه‌ها، موجب آشنایی آنان و نهادینه  ارزش‌های انقلاب در بین نسل آینده  می شود .

وی در ادامه افزود : تبیین ارزش های انقلاب اسلامی به نسل آینده بر عهده ما معلمان و فرهنگیان است که با تشریح دستاوردها و عملکرد های انقلاب ، سیاه نمایی دشمنان در این زمینه  را خنثی نماییم .

مظفری همچنین تصریح کرد: فضای مجازی و پیام رسان شاد یک فرصت بسیار مناسبی  است که  می‌توان در تبیین و تشریح  عملکردهای انقلاب اسلامی در بین دانش‌آموزان بهره‌ مند شد .
حجت الاسلام ناصر ، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان نیز ضمن تقدیر از زحمات متولیان آموزش و پرورش در برگزاری برنامه های گرامیداشت مناسبت های ملی و مذهبی گفت : با همکاری و حضور با شکوه فرهنگیان و دانش آموزان امسال نیز شاهد اجرایی برنامه خوب در ایام الله دهه فجر خواهیم بود.

وی در ادامه افزود : تبیین جایگاه والای انقلاب اسلامی  در بین دانش آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است که معلمان می تواند در این زمینه نقش موثری داشته باشند.  

در این جلسه به اعضای حاضر نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های ایام الله دهه فجر ارائه کردند.

به اشتراک بگذارید :