22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۲:۴۲:۱۷
کد مطلب:  1855293
پیام مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به‌مناسبت هفته گرامی‌داشت شوراهای‌آموزش‌وپرورش

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان به مناسبت هفته گرامی داشت شوراهای آموزش و پرورش پیامی صادر نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان محمد اعتدادی مدیرکل آموزش و پرورش استان به مناسبت هفته گرامی‌داشت شوراهای آموزش و پرورش پیامی صادر نمود. متن پیام به شرح زیر است:

وامرَهُم شورا بَینَهُم
قران کریم ، سوره مبارکه شورا، آیه: 38

آموزش و پرورش سنگ زیر بنای هر جامعه محسوب می گردد و توسعه و بالندگی هرجامعه مرهون اهتمام و توجه به اهداف آموزشی، تربیتی و اسناد فرادستی نظام تعلیم و تربیت خواهد بود. 

شورای آموزش و پرورش به عنوان جلوه گاه هم آوایی و جایگاه هم نوایی جهت بسط و توسعه مشارکت مزبور قلمداد می شود و می تواند در راستای تبلور عینی و جهت دار اراده مردم حرکت کند. نتیجه این هم افزایی و تعامل فکری درخت امیدی است که در دستگاه تعلیم و تربیت به بار می نشیند تا نوید بخش آموزش و پرورشی پویا و کارآمد باشد.

بدون تردید، تحقق مشارکت و نظارت مردم در امر آموزش و پرورش و بهره‌گیری ازکلیه منابع و امکانات، که هدف و منظور اصلی تشکیل شوراهای آموزش و پرورش می باشد، مستلزم ارائه راه کارهای اجرایی و پیشنهادات کاربردی است که این امر از طریق همفکری کلیه فرهنگیان و صاحبنظران درجهت تصمیم سازی در کارگروه های ذیربط و پیرو آن تصمیم گیری درجلسات شورا و تصویب مصوبات ارزشمند و پیگیری جهت اجرایی شدن آن حاصل می گردد.

بر همین اساس شورای آموزش و پرورش استان اصفهان مفتخر به کسب رتبه برتر کشوری در بین سایر استان‌ها گردید که این موفقیت را به استاندار اصفهان و اعضای شورای آموزش و پرورش استان تبریک عرض نموده و امیدوارم با اتّکال به خداوند متعال و بهره گیری از هم اندیشی اندیشمندان، صاحبنظران و فرهنگیان معزز ؛  شاهد مشارکت بیشتر مردم و مسئولان در تحقق اهداف کلان آموزش و پرورش بوده و از محصول این هم افزایی آینده سازان میهن اسلامی منتفع گردند.

محمد اعتدادی
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان

به اشتراک بگذارید :