17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۱۵ ۱۰:۲۲:۰۹
کد مطلب:  SaNz6Vve
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
استقرار پایه دهم و هدایت تحصیلی از اولویت های اصلی در پروژه مهر امسال است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جلسه هماهنگی پروژه مهر از توسعه فرهنگ خرید کالای ایرنی در میان اولیای دانش آموزان در سطح مدارس شهرستان های استان تهران خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند راد مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن گرامی داشت سالروز 17 شهریور و شهادت جمع کثیری از کسانی که در اوج خفقان فریاد آزادی سر دادند اظهار داشت : هفده شهریور در حقیقت نقطه عطف جدید در مبارزات حضرت امام خمینی (ره) و شمارش معکوس برای سرنگونی رژیم پهلوی بود که یاد و خاطره تمامی آن عزیزان را گرامی می داریم .

وی ضمن تقدیر از زحمات کلیه همکاران و روسای مناطق در طول سال تحصیلی و همچنین برگزاری خوب امتحانات خرداد ماه دانش آموزان ادامه داد : در پروژه مهر امسال با دو مبحث مهم استقرار پایه دهم و هدایت تحصیلی دانش آموزان روبرو بودیم که با تدبیر مدیران سعی گردید با کمترین نارضایتی از طرف اولیای دانش آموزان با موفقیت صورت پذیرد .

فولادوند راد با اشاره به سال 95 به عنوان سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل تاکید کرد : ما باید به دنبال ایجاد فرهنگ مقاومتی در جامعه باشیم ، چراکه اگر مثلا در بحث تولید برنامه ای نداریم نتیجه فرهنگ مونتاژ در کشور است و باید از ظرفیت بالای آموزش و پرورش در جهت توسعه فرهنگ اقتصاد مقاومتی استفاده کنیم و این کاری یک شبه نیست .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر اینکه اگر می خواهیم اقتصادی پویا داشته باشیم باید فرهنگ اتکا به داخل را توسعه دهیم تصریح کرد : آموزش و پرورش باید به گفتمان مقاومتی نزدیک شود و دانش آموزان را در این زمینه تقویت کنیم .

این مقام مسئول در پایان با اشاره به اجرایی کردن سند تحول بنیادین خاطر نشان کرد : تبیین ، توجیه و اجرا مهمترین عامل در اجرای سند تحول بنیادین است و این مهم باید در مدرسه اجرایی شود .

 

 

به اشتراک بگذارید :