18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۰۷:۵۲:۵۱
کد مطلب:  1854341
با همکاری دبیرخانه کشوری قطب ادبیات و علوم انسانی برگزار شد:
تجلیل از دانش آموزان برگزیده کشوری جشنواره ادبیات و علوم انسانی در شهرستان آزادشهر

با همکاری دبیرخانه کشوری قطب ادبیات و علوم انسانی از دانش آموزان برگزیده کشوری این جشنواره در شهرستان آزادشهر تجلیل به عمل آمد.

  به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به نقل از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر، در همایشی از دانش آموزان برگزیده کشوری جشنواره قطب ادبیات و علوم انسانی در این شهرستان تجلیل شد.

  حجت الاسلام شهابی امام جمعه آزادشهر در این همایش با اشاره به تلاش و کوشش همراه با تکیه بر باورهای دینی در موفقیت دانش آموزان، از دانش آموزان خواست تا همواره در امور زندگی خود به خداوند متعال تکیه نمایند تا از دام های شیطانی در امان باشند.

  وی کسب رتبه های کشوری و استانی پژوهشگران جوان و نوجوان آزادشهر را حاکی از برنامه ریزی مدون حوزه آموزش در کنار حمایتهای خانواده از دانش آموزان و نیز سعی و پشتکار پژوهشگران و توکل بر خدای متعال بیان کرد.

 در ابتدای جلسه ایوب قزلجه معاون آموزشی آموزش و پرورش آزادشهر هم از کسب 7 رتبه کشوری توسط پژوهشگران استان خبر داد و افزود: استقرار دبیرخانه قطب کشوری ادبیات و علوم انسانی در گلستان و شهرستان آزادشهر فرصت مناسبی جهت توسعه این رشته با برنامه ریزی مدون از سوی کارشناسان این دبیرخانه می باشد .

به اشتراک بگذارید :