14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ۲۱:۳۴:۵۳
کد مطلب:  1854183
نماینده ولی فقیه در فارس در جلسه شورای آموزش و پرورش استان تاکید کرد:
مسئولان استان فارس اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را با جدیت دنبال کنند

نماینده ولی فقیه در فارس گفت: همه دستگاه‌ها تلاش کنند تا برش استانی سند مهندسی فرهنگی و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در حد نوشته نماند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس آیت‌الله لطف‌الله دژکام در یکصدو چهل و ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان فارس اظهارداشت: مقام معظم رهبری تاکید دارند که در جریان جنگ فرهنگی هستیم و جنگ فرهنگی درون مجموعه کشور است برخلاف جنگ سخت که در مرز رخ می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در فارس با بیان اینکه اگر در جنگ سخت نیروهای نظامی صف اول هستند در جنگ نرم نیروهای فرهنگی صف اول هستند، گفت: در این جنگ بینات انقلاب اسلامی را زیر سوال می‌برند که به عنوان نمونه در متون آموزشی نیز می‌خواستند هر چه رنگ و بوی مقاومت داشته باشد حذف کنند.

امام جمعه شیراز با اشاره اینکه در جنگ همه جانبه خود را همسنگر شما می‌دانیم، افزود: در اجرای سند تحول آموزش و پرورش که کار زمین مانده در عرصه تربیت است، تلاش کنید چون اکنون در فضای جنگی قرار داریم؛ آنچه مطلوب ما است حاصل نشده و باید بایستیم تا نتیجه به دست آید. 

وی گفت: جنگ تعدد صدا خوب نیست و باید وحدت داشت و همه اعلام آمادگی را برای حضور در این جنگ داشته باشیم تا برش استانی سند مهندسی فرهنگی و سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در حد نوشته نماند.

آیت‌الله دژکام با بیان اینکه برای اجرای این سندها باید همت کرد، افزود: علاقه‌مندی و پیگیری اکنون وجود دارد باید همه با هم در اجرا تلاش کنیم.

به اشتراک بگذارید :