14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ۲۱:۳۱:۰۷
کد مطلب:  1854177
استاندار فارس در جلسه شورای آموزش و پرورش استان تاکید کرد:
همه دستگاه ها آموزش و پرورش را در اجرای سند تحول بنیادین یاری دهند

استاندار فارس با بیان اینکه همه دستگاه ها باید آموزش و پرورش را در اجرای سند تحول بنیادین یاری دهند گفت: قرارگاه سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش با حضور کسانی که لازم است، تشکیل شود تا برای اجرای این سند تحول در کشور پیشگام باشیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمدهادی ایمانیه در یکصدو چهل و ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش اظهار داشت: باید توقعات از سازمان‌های استان به صورت مشخص اعلام شود تا دستگاه‌ها به آموزش و پرورش کمک کنند.

استاندار فارس با بیان اینکه دانش‌آموزان می‌توانند در تحولات استان کمک کنند، گفت: قرارگاه سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش با حضور کسانی که لازم است، تشکیل شود تا برای اجرای این سند تحول در کشور پیشگام باشیم.

ایمانیه با بیان اینکه باید روش آموزش از محفوظات به خلاقیت تغییر داده شوند تا دانش‌آموزان عاشق یادگیری شوند، افزود: توجه ویژه به تربیت و پرورش باید در مدیریت جدید باید مدنظر باشد.

وی با بیان اینکه یادگیری در حدی باشد که دانش‌آموز کارآمد باشد و در پایان سال تحصیلی برای کاری ساخته شده باشند، بیان کرد: استفاده کردن از جوانان خوش فکر در مسئولیت‌های شهرستانی و استانی مورد خواسته ما است.

وی با بیان اینکه معیشت فرهنگیان مورد توجه است، عنوان کرد: در این زمینه از امکانات رفاهی دیگر دستگاه‌ها می‌توان استفاده کرد و مشارکتی بین دستگاه‌ها استفاده شود.

ایمانیه با بیان اینکه درباره رفع کمبود نیرو در آموزش و پرورش نیز به صورت موقت از سال آخری‌‌های دانشگاه فرهنگیان استفاده شود، گفت: بی‌عدالتی آموزشی قابل قبول نیست و باید برای رفع این موضوع نیز اقداماتی کرد و اجرای سند تحول هم به عنوان تکلیف ضروری باید مد نظر باشد.

به اشتراک بگذارید :