22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ۱۵:۲۷:۰۰
کد مطلب:  1853981
مدیر کل آموزش و پرورش استان  در جلسه شورای معاونین:
نگاه سیستمی در برنامه ریزی ها و پیگیری فعالیت ها داشته باشیم

بیست و هفتمین جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان در سالن تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان،ضمن گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش گفت: شوراهای آموزش و پرورش از اهمیت ویژه ای در تصمیم گیری ها دارد و  با همکاری فرمانداران در سطح مناطق و نواحی نسبت به برگزاری برنامه‌های مرتبط با این هفته اهتمام ویژه شود .

مظفری در ادامه تصریح کرد :  با توجه به پیش رو بودن دهه فجر و سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، تمامی همکاران با محوریت معاونت پرورشی و فرهنگی در راستای پیش ‌بینی و برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجر همکاری نمایند تا نقشی موثر در راستای تقویت ارزش‌های انقلاب و اسلام در بین دانش آموزان  داشته باشیم .

وی با بیان اینکه نگاه سیستمی در برنامه ریزی ها و پیگیری فعالیت ها داشته باشیم، ابراز کرد :  امتحانات نوبت اول در سال تحصیلی جاری در کمال آرامش و دقت انجام گرفت که از زحمات عوامل برگزار کننده امتحانات تشکر می کنیم.

پیگیری صدور ابلاغ های جامانده و نظارت بر عملکرد مدارس و فعالیت های آموزشی و پرورشی از سایر تاکیدات مدیرکل آموزش و پرورش استان در این جلسه بود.

شایان ذکر است ، در این جلسه گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل نیز به برنامه‌های پیش‌بینی شده دهه فجر  و موسوی مدیر هسته گزینش اداره کل نیز گزارشی از هفته از عملکرد مدیریت هسته گزینش اداره کل در سال ۱۴۰۰ ارائه کردند .

به اشتراک بگذارید :