15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ ۱۲:۴۰:۳۹
کد مطلب:  1852375
به مناسبت فرا رسیدن هفته شورای آموزش و پرورش:
پیام تبریک مدیر آموزش و پرورش شهرستان قوچان

به مناسبت فرا رسیدن 26 دی ماه سالروز تشکیل شورای آموزش و پرورش و 24 لغایت 30 دی ماه هفته شورا، مدیر آموزش و پرورش پیام تبریکی صادر نمود.

در متن پیام تبریک علی اسماعیلی آمده است: 

بسم الله الرحمن الرحیم
تصویب قانون مترقی "تشکیل شوراهای آموزش و پرورش" توسط مجلس محترم شورای اسلامی گامی مهم در راستای تحقق مشارکت و نظارت همگانی بر امر تعلیم و تربیت است. با مشارکت مردم در امر آموزش و پرورش، تعلیم و تربیت به معنی واقعی و بنیادین آن تحقق می یابد، چرا که ذات آموزش و پرورش مشارکت همه عوامل و عناصر دخیل در فرایند یاددهی _یادگیری را طلب می کند.
هفته شوراهای آموزش و پرورش (24 لغایت 30 دی ماه) با شعار "نگاه ملی، تحول منطقه ای برای ایران قوی" فرصت مغتنمی است جهت آشنایی با مفاد این قانون ارزشمند و تنویر افکار عمومی در ارتباط بااهداف و دستاوردهای عظیم شوراهای مذکور به ویژه در تعمیق و گسترش مشارکت و نظارت مردمی، تمرکز زدایی، بهره گیری از امکانات محلی و نهادهای برون سازمانی همچنین خردجمعی در تصمیم سازی ها  به منظور ارتقاء جایگاه تعلیم و تربیت  است.
بحمداللّه در شورای آموزش و پرورش شهرستان قوچان با اهتمام، هم افزایی و تشریک مساعی اعضای محترم گام های مهمی در راستای توسعه کمی و کیفی دستگاه تعلیم و تربیت متناسب با ساحت های شش گانه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و رسیدن به حیات طیبه برداشته شده است. 

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش، فرصت را مغتنم شمرده تا مراتب سپاس و قدردانی خود را از زحمات صادقانه و ارزشمند فرهنگیان محترم، اولیای گرامی، خیرین نیک اندیش و مدیران و مسئولین آگاه و بصیر دستگاه تعلیم و تربیت شهرستان که در کمال اخلاص وایثار در راستای تعلیم و پرورش نسلی مؤمن، انقلابی و  ولایتمدار  تلاش می نمایند، اعلام نمایم.

علی اسماعیلی
مدیر آموزش وپرورش شهرستان قوچان

به اشتراک بگذارید :