13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ ۱۰:۵۲:۴۰
کد مطلب:  1852327
در جلسه موسسین و مسئولین فنی مهدهای کودک بر لزوم توجه به تعاملات و الزامات قانونی تاکید شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی؛ در جلسه موسسین و مسئولین فنی مهدهای کودک استان ابراهیم زاده رئیس اداره مشارکت ها ی مردمی ، ضمن تبریک به مهد های کودک بابت عضویت در خانواده بزرگ آموزش و پرورش ، به تشریح مسائل مهم اداری ، آموزشی و مالی آنان پرداختند.

ایشان تاکید کرد: همه ی موسسین مهد لازم است تعامل موثر خود را در دوره انتقال حفظ کرده و در رعایت الزامات قانونی دقت نظر لازم را داشته باشند.

در ادامه جلسه سید ابوالفضل فاضلی رئیس اداره حراست بیان کرد: مهد های کودک در رعایت اصول و شیوه های جلوگیری از بروز مشکلات که در این مراکز محتمل است آگاه باشند .

وی خاطر نشان کرد: اداره حراست در کمک به پیشبرد اهداف این دوره و رفع مشکلات آن همراه آنان خواهد بود .

همچنین سیامک مهدیکار رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، به بیان جزئیات موارد مخالف اداری اشاره نمودو بر انجام امور محوله از سوی آموزش و پرورش تاکید کردند.

یکی از نمایندگان موسسین و مسئولین فنی مهد های کودک نیز، مشکلات، انتظارت و پیشنهادات خود را به مسئولان مربوطه انتقال دادند.

در پایان نیز سید یدالله حسینی معاون آموزش ابتدایی اداره کل ، به اهمیت دوره مهد کودک اشاره کردند و رعایت آموزش های مناسب با در نظر گرفتن شیوه های روانشناسی را خواستار شدند .

به اشتراک بگذارید :