17 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۱۸:۴۲:۲۶
کد مطلب:  1852135
بازدید وزیر آموزش و پرورش از «مدرسه امام جواد (ع)» و ۲ پروژه «سالن ورزشی شهید بهشتی» و «هنرستان تربیت بدنی» زاهدان

وزیر آموزش و پرورش در سفر یک روزه به استان سیستان و بلوچستان از «مدرسه امام جواد (ع)» و ۲ پروژه «سالن ورزشی شهید بهشتی» و «هنرستان تربیت بدنی» زاهدان بازدید کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، یوسف نوری در ادامه سفر یک روزه خود به استان سیستان و بلوچستان، از «مدرسه امام جواد (ع)» و ۲پروژه در حال ساخت «سالن ورزشی 2 هزارنفری شهید بهشتی» و «هنرستان تربیت بدنی» زاهدان بازدید کرد.

بر اساس این گزارش، سالن ورزشی ۲هزار نفری شهید بهشتی زاهدان با ۵۴۰۰متر زیربنا به عنوان بزرگترین سالن چند منظوره در جنوب شرق کشور با ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی با بیش از ۱۱میلیارد تومان اعتبار در حال ساخت است.

در همین راستا، پروژه خیرساز هنرستان ۱۲کلاسه تربیت بدنی زاهدان نیز به عنوان نخستین هنرستان تخصصی تربیت بدنی در سیستان و بلوچستان، در مجتمع ورزشی و فرهنگی شهید بهشتی زاهدان در حال احداث می باشد.

در این گزارش آمده است، نوری با هدف ارزیابی روند استاندارد سازی سیستم های گرمایشی کلاس‌های درس از مدرسه امام جواد (ع)  زاهدان بازدید کرد.

شایان ذکر است؛ وزیر آموزش و پرورش از دو پروژه «بیمارستان در حال ساخت فرهنگیان» و «مجتمع بزرگ آموزشی-مهارتی دارالفنون» نیز بازدید کرد.

به اشتراک بگذارید :