15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۱۲:۴۸:۵۹
کد مطلب:  1851943
آغازبه کار هشتمین جشنواره نوجوان خوارزمی در فیروزه

فعالیت هشتمین جشنواره نوجوان خوارزمی با تجلیل از33 دانش آموز منتخب ، معلم راهنما و ناظر این جشنواره در سال گذشته آغاز شد

به گزارش روابط عمومی ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان فیروزه گفت : جشنواره نوجوان خوارزمی دانش آموزان  را از پرداختن به مباحث صرفا دانش و علم به رشد و بالندگی و توانایی در عرصه های مختلف سوق می دهد.

ابراهیم حیدری افزود : این جشنواره یکی از مسابقات اصلی و مهمی است که متناسب با توانمندی ها و استعدادهای دانش آموزان اجرا خواهد شد تا دانش آموزان بتوانند بر اساس ظرفیت ها و اندوخته ها و جوهره درونی در رقابتی سالم و مفید شرکت کنند و خود را در مرحله آزمایش قرار دهند .

وی یاد آور شد : امسال رقابت دانش آموزان در محورهای بازارچه های کسب و کار دانش آموزی، پژوهش، دست سازه، ریاضی ،زبان و ادبیات فارسی، زبان خارجی، فعالیت های آزمایشگاهی، برنامه نویسی بر اساس زبان برنامه نویسی استاندارد و مناظره علمی، از مهم ترین محورهای هشتمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی است.

مرحله شهرستان هشتمین جشنواره نوجوان خوارزمی تا نیمه اسفندماه امسال برگزار و منتخبان به رقابت مرحله استان معرفی می شوند .

در پایان این مراسم از 33 دانش آموز منتخب ، معلم راهنما و ناظر هفتمین جشنواره نوجوان خوارزمی با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد .

 

 

 

به اشتراک بگذارید :