13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۱۱:۱۸:۳۲
کد مطلب:  1851755
رئیس جمهور در جلسه هیأت دولت:
نظام پرداخت حقوق باید فوری و بر مبنای عدالت اصلاح شود

رئیس جمهور از اعضا و کارگزاران دولت خواست تا با نخبگان و صاحب نظران مرتبط با حوزه کاری خود، در ارتباط مستمر باشند و تأکید کرد که نظام پرداخت حقوق باید فوری و بر مبنای عدالت اصلاح شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، در جلسه هیأت دولت از اعضا و کارگزاران دولت خواست تا با نخبگان و صاحب نظران مرتبط با حوزه کاری خود، در ارتباط مستمر باشند و تصریح کرد: نباید هیچ یک از دستگاه‌های دولتی از ارتباط با جامعه نخبگانی مرتبط با حوزه مدیریت خود، غفلت کنند و باید به شکل مستمر، جلسات گفت و گو و مشورت با صاحب‌نظران عرصه کاری خود داشته باشند.

آیت‌الله رئیسی بر ضرورت تدوین و اجرای نظام عادلانه پرداخت حقوق تأکید و خاطرنشان کرد: به عنوان دولت سیزدهم با توجه به شعارها و رویکردهای این دولت باید نظام پرداخت حقوق را عادلانه کنیم. آنچه امروز اجرا می‌شود غلبه چانه‌زنی در نظام پرداخت حقوق است که باید در چارچوب یک نظام پرداخت هماهنگ و عادلانه اصلاح شود.

رئیسی تصریح کرد: لازم است کارگروهی تشکیل شود تا در یک بازه زمانی کوتاه قانون جدید، واحد و عادلانه‌ای برای پرداخت حقوق تدوین کند و این قانون پس از تصویب در مجلس، تمام قوانین و مقررات متعدد فعلی در پرداخت حقوق و مزایا در دستگاه‌های مختلف را ملغی اعلام کند

به اشتراک بگذارید :