15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۱۰:۴۰:۰۸
کد مطلب:  1851661
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی تشریح کرد:
جزئیات انفجار منزل سرایداری در یکی مدارس آموزش و پرورش ناحیه سه مشهد مقدس

صبح امروز پنجشنبه ۲۳ دی ماه بر اثر انفجار منزل سرایداری در یکی از مدارس آموزش و پرورش ناحیه سه مشهد واقع در خیابان ابوذر غفاری متاسفانه یکی از اعضای خانواده سرایدار مدرسه در گذشت و سه تن دیگر با حضور عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، مهدی مجیدی فرد سخنگوی این اداره کل با تایید وقوع این حادثه اظهار داشت: حادثه انفجار ساعت ۵:40 دقیه صبح امروز به وقوع پیوسته و از همان لحظات اولیه با حضور عوامل آتش‌نشانی، اورژانس و اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی پیگیری های لازم در این باره صورت گرفته است.

وی افزود: به دنبال این حادثه چهار نفر شامل یک مرد و یک زن و دو دختر که همه اعضای خانواده سرایدار مدرسه بودند دچار جراحت شده و به بیمارستان منتقل شدند که متاسفانه مادر خانواده علی رغم تلاش تیم پزشکی پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت جراحات درگذشت.

مجیدی فرد گفت: بنابر اعلام کارشناسان سازمان آتش نشانی مشهد و پس از بررسی‌های اولیه به احتمال زیاد نشت گاز شهری باعث بروز این حادثه شده است، اما اطلاعات دقیق تر از جزئیات حادثه پس از اعلام گزارش کارشناسی منتشر خواهد شد.

وی در پایان از پیگیری موضوع برای مشخص شدن ابعاد بیشتر حادثه از سوی آموزش و پرورش خراسان رضوی خبر داد.

به اشتراک بگذارید :