14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۲۱:۲۰:۱۶
کد مطلب:  1851145
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران در آیین تجلیل از نخبگان شهرستان بابلسر:
تکریم نخبگان، تجلیل از مقام علم، آگاهی و معرفت است

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران در آیین تجلیل از نخبگان شهرستان بابلسر گفت: تکریم نخبگان، تجلیل از مقام علم، آگاهی و معرفت است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی دهقان» که به همراه دراسرایی رییس اداره آموزش متوسطه اداره کل در آیین تجلیل از برترین های کنکور سراسری ۱۴۰۰ شهرستان بابلسر حضور یافت، اظهار داشت: تکریم نخبگان و برترین های کنکور سراسری، تجلیل از مقام والای علم، آگاهی و معرفت در ایران اسلامی ماست.

دهقان در این آیین که به همت ستاد تجلیل از نخبگان شهرستان بابلسر برگزار شد، خطاب به دانشجویان گفت: موفقیت کم نظیر شما در این مرحله خطیر از زندگی، نتیجه لطف و فضل الهی و عنایت ویژه حق تعالی نسبت به شما عزیزان است و این پشتوانه و موهبت الهی را نباید هیچگاه فراموش نمایید.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات معلمان که ترسیم کننده آینده دانش آموزان هستند و نقش موثری در توفیقات دانش آموزان دارند، از همراهی و حمایت پدران و مادران عزیز در ایام سخت کرونایی از دستگاه تعلیم و تربیت قدردانی کرد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش مازندران ضمن برشمردن توفیقات آموزش و پرورش مازندران در کنکور سراسری و المپیادهای علمی دو توصیه به دانشجویان نموده و از آنها خواست به شکرانه لطف و فضل الهی در خدمت صادقانه و بی منت به مردم عزیز کشورمان دریغ نکنند و در کسب علم و دانش و فتح مرزهای دانش همواره استوار و به فتح هیچ قله ای قانع نباشند.

به اشتراک بگذارید :