24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۱۸:۴۴:۰۶
کد مطلب:  1851047
مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش مازندران در گردهمایی سالانه گزینشگران استان:
۱۲ هزار و ۳۶۳ پرونده در طی یک سال گذشته بررسی شد

مدیر هسته گزینش آموزش و پرورش مازندران در گردهمایی سالانه گزینشگران آموزش و پرورش استان از بررسی ۱۲ هزار ۳۶۳ پرونده طی یک سال گذشته خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «حسین کمالی» مدیر هسته گزینش استان در گردهمایی سالانه گزینشگران آموزش و پرورش مازندران که با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد در سرخرود برگزارشد، ضمن گرامیداشت سالروز فرمان تاریخی امام خمینی در تشکیل نهاد گزینش خاطر نشان کرد: وقتی یک نهاد به فرمان امام در حاکمیت شکل میگیرد بیانگر اهمیت جایگاه این حوزه در سیستم کشور است.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به اهمیت و جایگاه این نهاد همه تلاشمان این است که در تمام فرآیند‌های گزینش اعم از تحقیقات، مصاحبه، استعلام و نظردهی محور کار را قانون ضوابط و معیارهای حاکم بر گزینش قرار دهیم.

کمالی تاکید کرد: در تمام این مدت سعی کردیم ابتدا از افراط و تفریط پرهیز کرده و سلیقه شخصی، سیاسی، قومی و جناحی را در تصمیم‌گیری‌ها دخالت ندهیم و تا جایی که امکان مساعدت وجود داشت دست کسانی که زمینه رشد را دارا بودند گرفتیم.

وی در ادامه سخنانش به ارائه گزارشی از عملکرد حوزه گزینش پرداخت و افزود: طی یک سال گذشته چیزی حدود ۱۲ هزار و ۳۶۳ پرونده را در خصوص موضوعات مختلف بررسی کردیم و برای این منظور به ۲۱ هزار و ۳۸۱  نفر منبع مراجعه شد در مجموع به ۱۰ هزار ۷۱۳ پرونده رای دادیم که در این میان چیزی حدود کمتر از یک درصد پرونده رد صلاحیت شد و این آمار بیانگر نگاه جذبی و غیر حذفی نهاد گزینش است.

به اشتراک بگذارید :