14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۱۷:۱۴:۲۲
کد مطلب:  1851005
مدیر‌کل آموزش و پرورش مازندران؛
گزینشگران بازوان مدیران هستند که با تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌ها منجر به افزایش خرد جمعی می‌شوند.

مدیر‌کل آموزش و پرورش مازندران در گردهمایی سالانه گزینشگران آموزش و پرورش استان که به مناسبت گرامیداشت سالروز فرمان تاریخی امام خمینی در تشکیل نهاد گزینش برگزار شد، گفت: گزینشگران بازوان مدیران در شهرستان‌ها و مناطق هستند که با تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم سازی‌ها منجر به افزایش خرد جمعی می‌شوند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علیرضا سعدی‌پور» در گردهمایی سالانه گزینشگران آموزش و پرورش استان که با حضور کمالی مدیر هسته گزینش اداره آموزش و پرورش مازندران به میزبانی آموزش و پرورش شهرستان محمودآباد در سرخرود برگزارشد، خاطر نشان کرد: گزینشگران بازو‌ان مدیران در شهرستان‌ها و مناطق هستند که میتوانند در خصوص تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم سازی‌ها خرد جمعی را افزایش دهند.

مدیر‌کل آموزش و پرورش استان با اشاره به ظرفیت مشورت و خرد جمعی در نهاد گزینش اظهار کرد: در مدیریت آموزش و پرورش نگاه فردی معنا ندارد وقتی در تصمیم‌گیری‌ها از خرد جمعی استفاده می‌کنیم ضمن اینکه از آسیب‌ها و خطاهای یک تصمیم می‌کاهیم بلکه میتوانیم به یک تصمیم عاقلانه و درست برسیم.

وی با بیان اینکه گزینشگران می‌توانند آثار خوبی را در جامعه به وجود بیاورند افزود: در حوزه گزینش افرادی که مورد سنجش قرار میگیرند آینده کشور را رغم خواهند زد از اینرو شایسته است در مصاحبه‌ها افراد از جمیع جهات مورد ارزیابی و سنجش قرار گیرند.

سعدی‌پور در خصوص اهمیت تصمیم‌گیری گزینشگران در تعیین سرنوشت یک انسان گفت: در بیشتر مواقع تصمیماتی که در گزینش برای افراد میگیریم منجر به تغییر مسیر زندگی و جهانبینی آنها می‌شود از این جهت لازم است دو مولفه رضای الهی و تقوا را در هنگام تصمیم گیری مد نظر قرار دهیم .

شایان ذکر است در ضمن این جلسه از جمعی از کارکنان حوزه گزینش که بیشترین امتیاز را در شاخص‌های ارزیابی کسب کردند تجلیل به عمل آمد.

به اشتراک بگذارید :