24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۱۴:۲۲:۳۴
کد مطلب:  1850883
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامسر در جلسه شورای آموزش و پرورش استان:
پیگیری بحث مولدسازی منابع دولتی از خواسته های آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق است

مدیر آموزش و پرورش شهرستان رامسر در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گفت: پیگیری بحث مولدسازی منابع دولتی از خواسته های آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «محمدصادق امینی نیا» در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با تأکید بر اجرای مواد قانونی شوراهای آموزش و پرورش گفت: بر سر همین موضوع با سایر دستگاهها به مشکل برمی خوریم و متقبل هزینه نیز می شویم.

وی با بیان اینکه در آموزش و پرورش رامسر سه مسئله مهم را دنیال می کنیم افزود: وضعیت درآمدی و اعتبارات یکی از آن مسائل مهم است که همیشه دغدغه آموزش و پرورش در همه ادوار بوده است.در این زمینه بحث مولدسازی منابع دولتی که قابلیت اجرایی نیز دارد با پیگیری استاندار محترم می تواند بخشی از مشکلات آموزش و پرورش شهرستانها را برطرف کند.

مدیر آموزش و پرورش رامسر ادامه داد: تجاری سازی و بومگردی نیز از جمله مسائلی است که به آن توجه کردیم و در شهرستان رامسر، اجرایی کردیم.مورد بعدی اشتغال زایی است که مدارس و هنرستانها ظرفیت های بسیار خوبی دارند که در این راستا در کنار هر هنرستان یک نمایشگاه ارائه آثار هنرجویان دایر کردیم.

امینی نیا تصریح کرد: ایجاد اشتغال در هنرستانها موجب کاهش آسیبهای اجتماعی می شود.برای پیشگیری از آسیبهای اجتماعی اقداماتی از قبیل احداث دارالقرآن، راه اندازی سینما کانون و اتاق های بازی را پیگیری و اجرا کرده ایم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر آموزش و پرورش در مرکز توجه قرار گیرد، بسیاری از مشکلات جامعه و آسیبهای اجتماعی کاهش می یابد.

 

به اشتراک بگذارید :