14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۱۴:۰۵:۰۷
کد مطلب:  1850845
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کرد:
فراخوان «بخش تعاملی» هفتمین بازار ملی پویانمایی تهران

هفتمین بازار ملی پویانمایی، همزمان با دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران برگزار می‌شود؛ گفته می شود بخش تعاملی، جدیدترین بخش این بازار است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، «بخش تعاملی» یکی از جدیدترین بخش‌های «بازار ملی پویانمایی» است که برای اولین بار در حوزه انیمیشن اجرایی خواهد شد. این بخش تمامی گروه‌ها، تیم‌ها و اشخاص حقیقی را که در حوزه انیمیشن، نوآوری، تولید، اختراع، مهندسی معکوس و تجهیزات، فعالیت دارند را در بر می‌گیرد.

بر اساس این گزارش، حضور در بازار تعاملی می‌تواند فرصتی مناسب برای معرفی افراد و شناساندن موقعیت حرفه‌ای آن‌ها به فعالان این حوزه در راستای تأمین نیروی انسانی در بخش فنی و هنری باشد تا در ادامه مسیر منجر به ایجاد رابطه حرفه‌ای در این بستر شود.

بر این اساس، تأمین نیروی انسانی شرکت‌ها، تأمین تجهیزات و تولیدکنندگان حوزه انیمیشن، ارتباط بی واسطه با هنرمندان، کارگردانان و استودیوهای مطرح کشور، بستری مناسب برای ارتباط میان تولیدکنندگان و هنرمندان با سرمایه‌گذار، ارائه و نمایش دستاوردهای داخلی حوزه انیمیشن با رویکرد نیازهای فنی و هنری از مهم‌ترین دلایل حضور در این رویداد تخصصی است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت پیش ثبت نام با ارسال اطلاعات خود (نام و نام خانوادگی، شماره تلفن همراه، استان، رزومه کاری، حوزه فعالیت (ایده‌پردازی و فیلمنامه‌نویسی/ موسیقی، صداگذاری و دوبله/ تجهیزات/ طراحی شخصیت و کانسپت/ انیماتور)، مجموعه عکس‌ها یا فیلم‌ها از نمونه کارهای اجرا شده یا در دست اجرا) به ایمیل بخش بازار به نشانی info۸@tehran-animafestival.ir  و یا با تماس با شماره ۰۲۱۸۸۹۷۱۳۷۰مراحل پیش ثبت‌نام خود را انجام دهند.

شایان ذکر است؛ دوازدهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران از ۱۵تا ۱۹اسفند ۱۴۰۰در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :