13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۱۰:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1850741
با حضور معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد؛
همایش آموزشی توجیهی معاونین پرورشی و تربیت بدنی، کارشناسان مشاوره و پیشگیری از آسیب های اجتماعی استان اصفهان

همایش آموزشی توجیهی معاونین پرورشی و تربیت بدنی،کارشناسان مشاوره و پیشگیری از آسیب های اجتماعی استان اصفهان در اردوگاه شهید بهشتی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان همایش یک روزه آموزشی توجیهی معاونین پرورشی و تربیت بدنی،کارشناسان مشاوره و پیشگیری از آسیب های اجتماعی استان اصفهان روز یکشنبه 19 دی ماه در اردوگاه شهید بهشتی با حضور مهدی اسمایلی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد .

اسماعیلی در جمع معاونین ، کارشناسان مشاوره و پیشگیری از آسیب های اجتماعی آغاز ایشان در خصوص اهمیت و گستردگی فعالیت مشاوران و مربیان در کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد و نیاز به کسب اطلاعات به روز و متناسب مخاطب را ضروری دانست.

وی در ادامه برگزاری دوره های توانمند سازی مربیان و مشاوران را راهگشایی مناسبی دانست و گفت: در راستای تقویت بنیه علمی همکاران از تجربیات و اطلاعات متخصصین دیگر ارگان ها نیز بهره مند خواهیم شد. امروز معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی محتوای مطلوبی را در خصوص مقابله با آسیب های اجتماعی آماده کرده که با برنامه ریزی انجام شده اجرایی شدن این دوره ها در دستور کار قرار دارد که در روزهای آتی اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان در خصوص تبین این برنامه افزود: در این همایش معاونین پرورشی و تربیت بدنی نواحی و مناطق در کارگاه آموزشی معاونت اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان شرکت خواهند کرد .

در ادامه این همایش مریم ژاله رئیس اداره امورتربیتی ، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی نیز موارد تخصصی حوزه پیشگیری را متذکر شد. دیگر سخنران این همایش دکتر حمید نصیری متخصص روانشناس بالینی بود که پیرامون اورژانس اجتماعی در مدارس وبصورت خاص به آسیب های مربوط به افکار خودکشی پرداخت .

 

 

 

به اشتراک بگذارید :