14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۱۱:۵۶:۵۰
کد مطلب:  1850535
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران:
آموزش و پرورش مازندران در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کارآمد و موفق عمل کرده است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در جلسه شورای آموزش و پرورش استان گفت: آموزش و پرورش مازندران در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کارآمد و موفق عمل کرده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «علی شیرازی» در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به برگزاری یادواره لاله های روشن و نخستین یادواره شهدای تربیت بدنی استان گفت: آموزش و پرورش مازندران در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کارآمد و موفق عمل کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور ویدئوکنفرانسی اعضای شوراهای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق افزود: برای اولین بار در تاریخ شورای آموزش و پرورش جلسه مشترک به صورت ویدئوکنفرانس با شهرستانها و مناطق استان برگزار می شود. این اتفاق مبارکی است که اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق به صورت همزمان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان حضور داشته و به صورت زنده سخنان استاندار محترم را شنیده و در جریان مصوبات آن قرار می گیرند.

سرپرست معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با اشاره به ماده ۱۸ قانون شورای آموزش و پرورش بر صراحت این ماده قانونی تاکید کرد.

وی با توجه به بدنه وسیع آموزش و پرورش و لزوم توجه بیشتر به این سازمان بزرگ وی خاطر نشان کرد: یک از بحث‌های مهم، آمار بالای آسیب‌های اجتماعی است که برای پیشگیری از آن باید به روح و روان دانش‌آموزان توجه ویژه تری داشته باشیم

به اشتراک بگذارید :