14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۱۱:۴۶:۴۱
کد مطلب:  1850497
پاسداشت زحمات معلم فقید قیروکارزینی در اولین سفر شهرستانی مدیرکل آموزش و پرورش فارس

مدیرکل آموزش و پرورش فارس در اولین سفر شهرستانی خود با حضور در منزل یک معلم فقید قیروکارزینی که به تازگی دارفانی را وداع گفته است، از زحمات و خدمات وی قدردانی کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر محمد خلیل عسکری با حضور در منزل مرحوم مهدی علیپور از معلمان فداکار و تازه در گذشته شهرستان قیروکارزین ضمن ابراز تاسف و تاثر از واقعه پیش آمده از  همسر و فرزند وی دلجویی و به جامعه فرهنگی و بستگان ایشان تسلیت گفت.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به شان و جایگاه معلم گفت: کسانی که ماموریت تعلیم و تربیت را برعهده دارند شایسته تکریم هستند و امروز همه مسئولین باید تلاش ها و زحمات این بزرگواران را قدر بدانیم و در راستای تقدیر  از شان و شخصیت و جایگاه معلم از هیچ تلاشی دریع نکنیم.

عسکری گفت:  هرچقدر از  مشکلات معلمان کاسته شود در آینده شاهد توسعه و رشد جامعه خواهیم بود.

وی افزود:  بیشتر از گذشته باید در راستای حفظ شان و منزلت معلمان و تکریم همکاران فرهنگی تلاش کنیم و مسائل و مشکلات این عزیزان را دنبال کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس در خصوص رتبه بندی معلمان نیز گفت: با استفاده از ظرفیت معلمان و مسئولین وزارت آموزش و پرورش پی گیر اجرای با کیفیت رتبه بندی معلمان هستیم.

گفتنی است مدیرکل آموزش و پرورش فارس برای شادی روح آن معلم فداکار ۱۴دستگاه تلفن همراه برای دانش آموزان بی بضاعت شهرستان قیروکارزین اهدا کرد.

به اشتراک بگذارید :