16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۰۸:۱۳:۳۹
کد مطلب:  1849885
با حضور دانش آموزان منطقه خلجستان برگزارشد؛
همایش پیاده روی گرامیداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی

دانش‌آموزان مدارس منطقه خلجستان به مناسبت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی همایش پیاده روی برگزار کردند و ضمن حضور بر سر مزار شهیدان، یاد و خاطره ایشان را گرامی داشتند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم ، دانش‌آموزان مدارس منطقه خلجستان با برگزاری همایش پیاده روی تا محل گلزار شهیدان و هدیه ذکر صلوات به روح تمام شهیدان به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی یاد و خاطره این شهیدان بزرگوار را گرامی داشتند.

احسان نادری کارشناس قرآن و عترت آموزش و پرورش منطقه خلجستان در جمع دانش‌آموزان دبیرستان مهدیه شهر دستجرد که با حضور فرمانده نیروی انتظامی شهر دستجرد، رئیس اداره آموزش و پرورش و کارشناس ارزیابی عملکرد و سرپرست معاونت توسعه، مدیریت و پشتیبانی آموزش و پروش منطقه خلجستان در گلزار شهدای گمنام شهر دستجرد برگزار گردید با اشاره به این سخن رهبر معظم انقلاب که "شهید سلیمانی یک مکتب بود" افزود: همیشه این انتظار می‌رود که هنگام حضور بانوان بر سر مزار شهیدان باید سخن از حجاب کرد.

وی خاطر نشان کذرد: ما باید بدانیم که این شهدا به همه ما توجه دارند و ما می‌توانیم با هدیه یک ذکر صلوات و یک صفحه قرآن و مانند آن با این عزیزان ارتباط قلبی برقرار کنیم.

نادری ادامه داد: حتما بسیاری از شما دانش‌آموزان در فکر کنکور یا امتحان‌های مدرسه هستید و یا حاجاتی دارید. بسیار تجربه شده است و بوده‌اند افرادی که با توسل به شهدا و هدیه خیرات به این عزیزان به حاجات و اهداف خود دست پیدا کرده‌اند. شایسته است که ما نیز به این شهیدان عزیز توسل پیدا کنیم و رابطه خود را با این عزیزان تقویت کنیم تا ان شاء الله با توسل به این شهدای بزرگوار بتوانیم به حاجت‌های دنیایی و اخروی خود و حتی مقام‌های معنوی دست پیدا کنیم.

به اشتراک بگذارید :