22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۰۸:۱۲:۰۸
کد مطلب:  1849843
به میزبانی استان زنجان برگزار خواهد شد:
نشست هم اندیشی قطب چهار کانونهای فرهنگی تربیتی کشور

نشست هم اندیشی اعضای قطب چهار کانونهای فرهنگی تربیتی کشور با حضور استان های ایلام، کردستان، کرمانشاه، مازندران و همدان و به میزبانی استان زنجان 23 دی ماه در محل کانون سهروردی برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل با اعلام این خبر تشریح کرد: کانون فرهنگی تربیتی سهروردی به عنوان دبیرخانه قطب چهار کانونهای فرهنگی تربیتی کشور در جهت هم افزایی و پیگیری آخرین شرایط و مسائل  کانونهای فرهنگی تربیتی قطب چهار، میزبان مسئولین ادارات فرهنگی هنری و دبیران منتخب کانونها از استان های ایلام، کردستان، کرمانشاه، مازندران و همدان خواهد بود.

گنج خانلو ادامه داد: در این گردهمایی علاوه بر برپایی آیین افتتاحیه نشست قطب چهار کانونها، کارگاه های تخصصی روسای ادارات فرهنگی هنری، کارشناس مسئولان و مدیران منتخب کانونها با حضور مسئولین وزارتی در موضوعات مرتبط با کانونها، جشنواره ها و فعالیت های فرهنگی هنری برگزار خواهد شد.

وی یادآور شد: کانون های فرهنگی و تربیتی در نظام تعلیم و تربیت از جایگاه ویژه ای برخوردارند لذا ضروری است تا با پایش مستمر و بررسی برنامه و فعالیت های این اماکن فرهنگی نسبت به تعمیق و بروزرسانی فعالیت هااقدامات جدی بعمل آید.

گنج خانلو افزود: برگزاری چنین نشست هایی فرصت مناسبی است تا ظرفیت های فرهنگی و هنری استان برای میهمانانی که از همین عرصه می باشند هر چه بیشتر معرفی شود.

به اشتراک بگذارید :